کد خبر: 8242
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۴:۵۹

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز: رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شوشتر گفت: ۱۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان آموزش کارآفرینی را فراگرفتند. حسین فرزام نیا از آموزش مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) خبرداد و اظهارکرد: براساس قرار منعقد شده بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شوشتر با کمیته امداد امام خمینی(ره)، تعداد ۱۰۰ نفر از این اشخاص طی یک دوره ۵۰ساعته، موفق به گذراندن آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای توسط مربیان مرکز و کسب گواهینامه پایان دوره شدند. وی افزود: این آموزش ها با هدف ایجاد انگیزه برای مددجویان و آشنایی آنان با فضای کارآفرینی انجام گرفت. فرزام نیا در ادامه از تقدیر فرماندار شهرستان شوشتر خبرداد و گفت: در راستای اطلاع رسانی جامع آموزش های فنی و حرفه ای مرکز شوشتر به مردم که در روز خبرنگار توسط این مرکز به عمل آمده بود، فرماندار این شهرستان از تلاش های رئیس مرکز و کارکنانش تقدیر و تشکر به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز:

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شوشتر گفت: ۱۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان آموزش کارآفرینی را فراگرفتند.

حسین فرزام نیا از آموزش مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) خبرداد و اظهارکرد: براساس قرار منعقد شده بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شوشتر با کمیته امداد امام خمینی(ره)، تعداد ۱۰۰ نفر از این اشخاص طی یک دوره ۵۰ساعته، موفق به گذراندن آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای توسط مربیان مرکز و کسب گواهینامه پایان دوره شدند.

وی افزود: این آموزش ها با هدف ایجاد انگیزه برای مددجویان و آشنایی آنان با فضای کارآفرینی انجام گرفت.

فرزام نیا در ادامه از تقدیر فرماندار شهرستان شوشتر خبرداد و گفت: در راستای اطلاع رسانی جامع آموزش های فنی و حرفه ای مرکز شوشتر به مردم که در روز خبرنگار توسط این مرکز به عمل آمده بود، فرماندار این شهرستان از تلاش های رئیس مرکز و کارکنانش تقدیر و تشکر به عمل آورد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک