کد خبر: 8326
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۹:۵۲

چهارمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های نفت تهران و ملوان بندرانزلی آغاز شد.   به گزارش خبرنگار ورزشی خوزستان سرافراز، در اولین دیدار از هفته چهارم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۹:۱۵ عصر امروز (چهارشنبه) دو تیم نفت تهران و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی ۳ – ۳  به اتمام رسید. در این دیدار آرش افشین در دقیقه ۲۲ از روی نقطه پنالتی و عزت‌الله پورغاز در دقایق ۷۶ و ۱+۹۰ برای تیم ملوان و سیدجلال حسینی در دقیقه ۲۸، وحید امیری در دقیقه ۵۹ و عباس بوعذار در دقیقه ۹۰ برای تیم نفت موفق به گلزنی شدند.

نفت تهران و صبای قم

چهارمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های نفت تهران و ملوان بندرانزلی آغاز شد.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خوزستان سرافراز، در اولین دیدار از هفته چهارم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۹:۱۵ عصر امروز (چهارشنبه) دو تیم نفت تهران و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی ۳ – ۳  به اتمام رسید.

در این دیدار آرش افشین در دقیقه ۲۲ از روی نقطه پنالتی و عزت‌الله پورغاز در دقایق ۷۶ و ۱+۹۰ برای تیم ملوان و سیدجلال حسینی در دقیقه ۲۸، وحید امیری در دقیقه ۵۹ و عباس بوعذار در دقیقه ۹۰ برای تیم نفت موفق به گلزنی شدند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک