کد خبر: 8319
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۵:۲۹

به گزارش خوزستان سرافراز :   محافظت از خانه نتانیاهو در سال ۲۰۱۴ پانصد هزار دلار برای اسرائیلی ها هزینه داشت. به گزارش شبکه تلویزیونی پرس تی وی ، محافظت و نگهداری از محل سکونت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در سال دوهزار و چهارده بیش از پانصد هزار دلار را به مالیات دهندگان اسرائیلی تحمیل کرد. این رقم پس از آن منتشر شد که دادستان کل اسرائیل خواستار حسابرسی به مسائل مالی برخی از سیاستمداران از جمله نخست وزیر شد. مخارج مربوط به خانه رسمی نخست وزیر و خانه شخصی او از محل بودجه دولت پرداخت می شود. ریز حسابهای مربوط به نخست وزیر نشان می دهد گاهی هزینه یک وعده غذای او سیزده هزار دلار و نوشیدنی قهوه او دوهزار دلار شده است. جنبش آزادی اطلاعات تاکید کرد این اطلاعات کامل نیست و جزئیات هزینه ها را به درستی بیان نمی کند.

به گزارش خوزستان سرافراز :

 

محافظت از خانه نتانیاهو در سال ۲۰۱۴ پانصد هزار دلار برای اسرائیلی ها هزینه داشت.

به گزارش شبکه تلویزیونی پرس تی وی ، محافظت و نگهداری از محل سکونت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در سال دوهزار و چهارده بیش از پانصد هزار دلار را به مالیات دهندگان اسرائیلی تحمیل کرد. این رقم پس از آن منتشر شد که دادستان کل اسرائیل خواستار حسابرسی به مسائل مالی برخی از سیاستمداران از جمله نخست وزیر شد.

مخارج مربوط به خانه رسمی نخست وزیر و خانه شخصی او از محل بودجه دولت پرداخت می شود. ریز حسابهای مربوط به نخست وزیر نشان می دهد گاهی هزینه یک وعده غذای او سیزده هزار دلار و نوشیدنی قهوه او دوهزار دلار شده است. جنبش آزادی اطلاعات تاکید کرد این اطلاعات کامل نیست و جزئیات هزینه ها را به درستی بیان نمی کند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک