کد خبر: 8399
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۴:۲۹

 بخشی از مجتمع تجاری ساحل اروند آبادان، بعد ازظهر پنجشنبه دچار آتش سوزی شد. به گزارش خوزستان سرافراز : بر اساس اعلام منابع مطلع، آتش سوزی در این بازار، حوالی ساعت ۱۴ به وقوع پیوست و نیروهای آتش نشانی نیز با اعزام خودروی اطفای حریق در حال خاموش کردن آتش می باشند. اطلاعات تکمیلی خبر و دلیل اصلی آتش سوزی متعاقبا اطلاع رسانی می شود. عرضه کالای همراه مسافر در آبادان از اردیبهشت ماه سال ۹۳ با افتتاح غیررسمی مجتمع تجاری ساحل اروند آغاز شد. این مجتمع که در محل سالن سرپوشیده اداره بندر آبادان روبروی بازار مرکزی قرار دارد از حدود ۵۰ غرفه در سه طبقه تشکیل شده است. طی یکماه گذشته چند حادثه آتش سوزی در آبادان به وقوع پیوسته است که آتش سوزی ساختمان سه طبقه در خیابان احمد آباد به دلیل انفجار کپسول گاز و آتش سوزی نمای یک آپارتمان در محدوده منطقه امیرآباد به دلیل اتصالی برق کولر از این موارد است.    ایرنا/

 بخشی از مجتمع تجاری ساحل اروند آبادان، بعد ازظهر پنجشنبه دچار آتش سوزی شد.

به گزارش خوزستان سرافراز : بر اساس اعلام منابع مطلع، آتش سوزی در این بازار، حوالی ساعت ۱۴ به وقوع پیوست و نیروهای آتش نشانی نیز با اعزام خودروی اطفای حریق در حال خاموش کردن آتش می باشند.

اطلاعات تکمیلی خبر و دلیل اصلی آتش سوزی متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

عرضه کالای همراه مسافر در آبادان از اردیبهشت ماه سال ۹۳ با افتتاح غیررسمی مجتمع تجاری ساحل اروند آغاز شد.
این مجتمع که در محل سالن سرپوشیده اداره بندر آبادان روبروی بازار مرکزی قرار دارد از حدود ۵۰ غرفه در سه طبقه تشکیل شده است.

طی یکماه گذشته چند حادثه آتش سوزی در آبادان به وقوع پیوسته است که آتش سوزی ساختمان سه طبقه در خیابان احمد آباد به دلیل انفجار کپسول گاز و آتش سوزی نمای یک آپارتمان در محدوده منطقه امیرآباد به دلیل اتصالی برق کولر از این موارد است.

 
 ایرنا/
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک