کد خبر: 8363
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۷:۵۳

 حجت الاسلام شیخ طعیمه سعد از علما و روحانیون برجسته دزفول و پدر شهیدان عبدالزهرا و علی سعد روز چهارشنبه به دیار باقی شتافت.    حجت الاسلام شیخ طعیمه سعد از علما و روحانیون برجسته دزفول و پدر شهیدان عبدالزهرا و علی سعد روز چهارشنبه به دیار باقی شتافت.   به گزارش خوزستان سرافراز : امام جمعه دزفول روز چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اعلام خبر فوت این روحانی و عالم برجسته این ضایعه را به مردم استان خوزستان تسلیت گفت. حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی افزود:حجت الاسلام سعد در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس همواره در سنگر دفاع از ارزش های اسلام در کنار سایر روحانیون استان خوزستان پیشگام بود. حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ طعیمه سعد آل کثیر از روحانیون برجسته و از قبیله بزرگ آل کثیر در استان خوزستان می باشد. عبدالزهرا و علی سعد دو فرزند بزرگ این عالم برجسته در هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسیدند. این روحانی برجسته در دوران حیات خود بانفوذ اجتماعی نقش مهمی در ایجاد وحدت در میان مردم داشته و در حل اختلافات منطقه نیز نقش ارزنده ای ایفا نمود. پیکر این عالم فرزانه ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه در دزفول تشییع…

 حجت الاسلام شیخ طعیمه سعد از علما و روحانیون برجسته دزفول و پدر شهیدان عبدالزهرا و علی سعد روز چهارشنبه به دیار باقی شتافت.
 

 حجت الاسلام شیخ طعیمه سعد از علما و روحانیون برجسته دزفول و پدر شهیدان عبدالزهرا و علی سعد روز چهارشنبه به دیار باقی شتافت.

 

به گزارش خوزستان سرافراز : امام جمعه دزفول روز چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اعلام خبر فوت این روحانی و عالم برجسته این ضایعه را به مردم استان خوزستان تسلیت گفت.

حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی افزود:حجت الاسلام سعد در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس همواره در سنگر دفاع از ارزش های اسلام در کنار سایر روحانیون استان خوزستان پیشگام بود.

حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ طعیمه سعد آل کثیر از روحانیون برجسته و از قبیله بزرگ آل کثیر در استان خوزستان می باشد.
عبدالزهرا و علی سعد دو فرزند بزرگ این عالم برجسته در هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسیدند.

این روحانی برجسته در دوران حیات خود بانفوذ اجتماعی نقش مهمی در ایجاد وحدت در میان مردم داشته و در حل اختلافات منطقه نیز نقش ارزنده ای ایفا نمود.

پیکر این عالم فرزانه ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه در دزفول تشییع می شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک