کد خبر: 8419
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۵:۳۵

روزنامه نیویورک پست آمریکا نوشت که کریستیانو رونالدو قصد دارد در آینده ای نزدیک حضور در لیگ فوتبال آمریکا را تجربه کند و از همین الان خانه ای را به ارزش ۱۸٫۵ میلیون دلار خریداری کرده است تا زمینه پیوستن او به لیگ آمریکا مهیا شود. به گزارش خوزستان سرافراز: کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید از ساله ۲۰۰۹ تا الان در این تیم بازی می کند. هر چند رونالدو نمایش خیره کننده ای در کهکشانیها داشته اما هر سال در فصل جابجایی تابستانی خبرهای را درباره جدایی این بازیکن از قوهای سپید به گوش می رسد. لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا یکی از لیگ های است که به احتمال زیاد کریستیانو رونالدو مانند بسیاری از ستاره های بزرگ فوتبال اروپا آن را تجربه کند. روزنامه نیویورک پست آمریکا از خرید یک خانه فاخر توسط کریستیانو رونالدو در شهر نیویورک خبر داد و اعلام کرد که ستاره پرتغالی رئال مادرید خود را آماده پیوستن به لیگ آمریکا می کند.   به نوشته نیویورک پست این خانه مجلل رونالدو در خیابان مشهور ونوس نیویورک است و این بازیکن سرشناس برای خرید آن  ۱۸٫۵ میلیون دلار پرداخت کرده است. رونالدو این خانه مجلل را که در طبق آخر یک آپارتمان قرار دارد…

روزنامه نیویورک پست آمریکا نوشت که کریستیانو رونالدو قصد دارد در آینده ای نزدیک حضور در لیگ فوتبال آمریکا را تجربه کند و از همین الان خانه ای را به ارزش ۱۸٫۵ میلیون دلار خریداری کرده است تا زمینه پیوستن او به لیگ آمریکا مهیا شود.

به گزارش خوزستان سرافراز: کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید از ساله ۲۰۰۹ تا الان در این تیم بازی می کند. هر چند رونالدو نمایش خیره کننده ای در کهکشانیها داشته اما هر سال در فصل جابجایی تابستانی خبرهای را درباره جدایی این بازیکن از قوهای سپید به گوش می رسد.

لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا یکی از لیگ های است که به احتمال زیاد کریستیانو رونالدو مانند بسیاری از ستاره های بزرگ فوتبال اروپا آن را تجربه کند. روزنامه نیویورک پست آمریکا از خرید یک خانه فاخر توسط کریستیانو رونالدو در شهر نیویورک خبر داد و اعلام کرد که ستاره پرتغالی رئال مادرید خود را آماده پیوستن به لیگ آمریکا می کند.

 

CMnVIEXUsAA0e1A-506x365

به نوشته نیویورک پست این خانه مجلل رونالدو در خیابان مشهور ونوس نیویورک است و این بازیکن سرشناس برای خرید آن  ۱۸٫۵ میلیون دلار پرداخت کرده است.

رونالدو این خانه مجلل را که در طبق آخر یک آپارتمان قرار دارد از آلساندرو بروتو تاجر سرشناس ایتالیایی خریدای کرده است و نزدیک ساختمان امپایر استیت است.

 

Trump-Tower_w647-548x365

بعید به نظر می رسد که رونالدو به این زودی از رئال مادرید جدا شود اما این ستاره پرتغالی علاقه زیادی به شهر نیویورک دارد و معمولا تعطیلات خود را در این شهر سپری می کند گذشته از این همسر تنها فرزند او یک آمریکایی است که در نیویورک زندگی می کند و رونالدو برای گرفتن حق حضانت فرزندش ۱۰ میلیون پوند به او پرداخت کرده است.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک