کد خبر: 8388
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۱۷

به گزارش خوزستان سرافراز:   دعوای ۷ میهمان جوان در مراسم عروسی رنگ خون گرفت و پسری به کام مرگ فرو رفت. میهمانان یک مجلس عروسی در خیابان خرمشهر شهر مرزی تایباد شب سه‌شنبه با هم درگیر شدند. در این دعوای وحشتناک که با غرور و خشم ۷ میهمان جوان به اوج خود رسید محمد ۲۱ ساله بر اثر اصابت ضربه چاقو زخمی و به بیمارستان تایباد انتقال یافت.  تلاش پزشکان این مرکز درمانی برای نجات پسرجوان مؤثر واقع نشد و وی به کام مرگ فرو رفت. با گزارش موضوع به پلیس، مأموران کلانتری ۱۱ تایباد و مأموران پلیس آگاهی در محل حاضر شدند و به دستور مقام قضایی تحقیقات پلیسی درباره علت و چرایی وقوع این نزاع خونین که بر اثر آن مجلس عروسی به عزا تبدیل شد، آغاز شده است. سرهنگ محمد رضا روحی، رئیس پلیس شهر تایباد در این باره  گفت: خانواده‌ها باید مدیریت هیجان‌ها را در برگزاری  این‌گونه مراسم مدنظر داشته باشند تا از وقوع چنین درگیری‌ها و وقایع تأسف‌بار و غیرقابل جبران پیشگیری شود.    

 

دعوای ۷ میهمان جوان در مراسم عروسی رنگ خون گرفت و پسری به کام مرگ فرو رفت.

میهمانان یک مجلس عروسی در خیابان خرمشهر شهر مرزی تایباد شب سه‌شنبه با هم درگیر شدند. در این دعوای وحشتناک که با غرور و خشم ۷ میهمان جوان به اوج خود رسید محمد ۲۱ ساله بر اثر اصابت ضربه چاقو زخمی و به بیمارستان تایباد انتقال یافت.  تلاش پزشکان این مرکز درمانی برای نجات پسرجوان مؤثر واقع نشد و وی به کام مرگ فرو رفت.

با گزارش موضوع به پلیس، مأموران کلانتری ۱۱ تایباد و مأموران پلیس آگاهی در محل حاضر شدند و به دستور مقام قضایی تحقیقات پلیسی درباره علت و چرایی وقوع این نزاع خونین که بر اثر آن مجلس عروسی به عزا تبدیل شد، آغاز شده است.

سرهنگ محمد رضا روحی، رئیس پلیس شهر تایباد در این باره  گفت: خانواده‌ها باید مدیریت هیجان‌ها را در برگزاری  این‌گونه مراسم مدنظر داشته باشند تا از وقوع چنین درگیری‌ها و وقایع تأسف‌بار و غیرقابل جبران پیشگیری شود.

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک