کد خبر: 8369
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۸:۲۵

خوزستان سرافراز:  ۸ سال پیش از تریبون نماز جمعه از راننده تاکسی ای یاد شد که مادرش متوفی اش به او گفته بود به احمدی نژاد رای بدهد.    آیت الله احمد جنتی خطیب جمعه تهران در خطبه های روز جمعه ۸ تیر ۱۳۸۴، اتفاق سوم تیر را از مسائل تاریخی انقلاب دانست و افزود: رخداد این روز بسیار عجیب و غریب بود. در زمانی که عده‌ای باور داشتند انقلاب  از بین رفته و دیگر فایده‌ای ندارد و غربی‌ها و بلندگوهای آن‌ها در داخل این مسأله را القاء می‌کردند و در مقطعی که خود به خود گرایش به غرب در حال افزایش بود و عدم تقید به برخی ارزش‌ها و سهل‌انگاری راجع به برخی ارزش‌ها مشاهده می‌شد، بر خلاف انتظار همه مردم به صحنه آمدند. جنتی اضافه کرد: چند روز پیش یکی از دوستان می‌گفت در زمان انتخابات در تاکسی از راننده پرسیدم به چه کسی رأی می‌دهی؟ او گفت: نمی‌دانم اما مادرم که چند سال پیش فوت کرده دیشب به خوابم آمده و گفت به احمدی‌نژاد رأی بده، که از این نمونه‌ها بسیار است. آنگونه که ایسنا گزارش داده است، دبیر شورای نگهبان در ادامه‌ سخنانش افزود: خدا به دل‌های پاک جوان‌های بسیجی، حزب‌اللهی و خط امامی کمک کرد…

خوزستان سرافراز:

 ۸ سال پیش از تریبون نماز جمعه از راننده تاکسی ای یاد شد که مادرش متوفی اش به او گفته بود به احمدی نژاد رای بدهد.

 

 آیت الله احمد جنتی خطیب جمعه تهران در خطبه های روز جمعه ۸ تیر ۱۳۸۴، اتفاق سوم تیر را از مسائل تاریخی انقلاب دانست و افزود: رخداد این روز بسیار عجیب و غریب بود. در زمانی که عده‌ای باور داشتند انقلاب  از بین رفته و دیگر فایده‌ای ندارد و غربی‌ها و بلندگوهای آن‌ها در داخل این مسأله را القاء می‌کردند و در مقطعی که خود به خود گرایش به غرب در حال افزایش بود و عدم تقید به برخی ارزش‌ها و سهل‌انگاری راجع به برخی ارزش‌ها مشاهده می‌شد، بر خلاف انتظار همه مردم به صحنه آمدند.

جنتی اضافه کرد: چند روز پیش یکی از دوستان می‌گفت در زمان انتخابات در تاکسی از راننده پرسیدم به چه کسی رأی می‌دهی؟ او گفت: نمی‌دانم اما مادرم که چند سال پیش فوت کرده دیشب به خوابم آمده و گفت به احمدی‌نژاد رأی بده، که از این نمونه‌ها بسیار است.

آنگونه که ایسنا گزارش داده است، دبیر شورای نگهبان در ادامه‌ سخنانش افزود: خدا به دل‌های پاک جوان‌های بسیجی، حزب‌اللهی و خط امامی کمک کرد و در شرایطی که نه حزبی حامی این دولت بود و نه پولداری از آن حمایت می‌کرد و هیچ‌یک از جریان‌های سیاسی تعیین‌کننده نبودند و دخالتی نداشتند، متن مردم احمدی‌نژاد را انتخاب کردند.

 

منبع:خبرآنلاین

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک