کد خبر: 8408
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۴:۵۸

  خوزستان سرافراز : دادستان عمومی و انقلاب دزفول از کشف جسد یک بانوی فرهنگی در این شهرستان خبر داد. احمد قهرمانی پنجشنبه به ایرنا گفت:جسد این بانو که معاون یکی از دبیرستان های دخترانه دزفول می باشد در یکی از کانالهای آبیاری کشاورزی در حاشیه شهر دزفول کشف شده است. وی با بیان اینکه پرونده این قتل به طور ویژه از سوی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی شهرستان دزفول در دست پیگیری است افزود:طبق پیش بینی اولیه عاملان این جنایت خودروی این بانو را به سرقت برده و متواری شده اند. در اوایل تیرماه نیز یک زن میانسال ساکن جنوب شهر دزفول توسط عده ای آدم ربا ربوده شده و پس از چند روز جسد وی در بخش شاوور شهرستان شوش پیدا شد. به گفته دادستان دزفول این آدم ربایی با هدف سرقت زیورآلات این زن صورت گرفته است. وقوع این قتل ها موجب نگرانی مردم دزفول شده و مردم این شهرستان خواستار شناسایی و دستگیری عوامل این جنایت ها و اشد مجازات عوامل آن می باشند.

 

خوزستان سرافراز : دادستان عمومی و انقلاب دزفول از کشف جسد یک بانوی فرهنگی در این شهرستان خبر داد.

احمد قهرمانی پنجشنبه به ایرنا گفت:جسد این بانو که معاون یکی از دبیرستان های دخترانه دزفول می باشد در یکی از کانالهای آبیاری کشاورزی در حاشیه شهر دزفول کشف شده است.

وی با بیان اینکه پرونده این قتل به طور ویژه از سوی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی شهرستان دزفول در دست پیگیری است

افزود:طبق پیش بینی اولیه عاملان این جنایت خودروی این بانو را به سرقت برده و متواری شده اند.

در اوایل تیرماه نیز یک زن میانسال ساکن جنوب شهر دزفول توسط عده ای آدم ربا ربوده شده و پس از چند روز جسد وی در بخش شاوور شهرستان شوش پیدا شد.

به گفته دادستان دزفول این آدم ربایی با هدف سرقت زیورآلات این زن صورت گرفته است.

وقوع این قتل ها موجب نگرانی مردم دزفول شده و مردم این شهرستان خواستار شناسایی و دستگیری عوامل این جنایت ها و اشد مجازات عوامل آن می باشند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:انتشار یافته: ۲ نظر
 • نرگس
  |
  |
  ۱۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۳۰
  از این حادثه بسیار ناراحت و خشمگین هستم و از مسئولین امر خواستار رسیدگی و برخورد قاطع و قانونی خواهانم. و برای شادی روح این بانوی بزرگوار و فرهنگی زحمت کش صلوات و فاتحه میفرستم.
 • اسی
  |
  |
  ۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱
  واقعا برای مسءولین دزفول متاسفیم در همه چیز کوتاهی.... دیگه جرم وجنایتو کم داریم... حالا بگین الفاتحه...
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک