کد خبر: 8472
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۶:۴۵

  خوزستان سرافراز : سانحه رانندگی در مسیر دزفول به شوش منجر به مصدوم شدن ۹ نفر از اعضای یک خانواده شد. مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول روز جمعه به ایرنا گفت:بر اثر سانحه رانندگی که ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه جمعه در نزدیکی پل حمیدآباد و شهرک پیروزی اتفاق افتاد یک دستگاه خودوری سمند واژگون و ۹ نفر از اعضای یک خانواده که سرنشین این خودرو بودند مصدوم شدند. فریدون جعفریان فر افزود:مصدومان جهت درمان توسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان بزرگ دزفول منتقل شدند که حال یکی از مصدومان وخیم می باشد. وی گفت:علت این حادثه توسط پلیس راه در دست بررسی است. در حادثه رانندگی دیگری که ۱۹مردادماه در جاده اندیمشک – اهواز رخ داد یک دستگاه مینی بوس با تیر چراغ برق برخورد و ۱۹ سرنشین مینی بوس مصدوم شدند.

 

خوزستان سرافراز : سانحه رانندگی در مسیر دزفول به شوش منجر به مصدوم شدن ۹ نفر از اعضای یک خانواده شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول روز جمعه به ایرنا گفت:بر اثر سانحه رانندگی که ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه جمعه در نزدیکی پل حمیدآباد و شهرک پیروزی اتفاق افتاد یک دستگاه خودوری سمند واژگون و ۹ نفر از اعضای یک خانواده که سرنشین این خودرو بودند مصدوم شدند.

فریدون جعفریان فر افزود:مصدومان جهت درمان توسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان بزرگ دزفول منتقل شدند که حال یکی از مصدومان وخیم می باشد.

وی گفت:علت این حادثه توسط پلیس راه در دست بررسی است.

در حادثه رانندگی دیگری که ۱۹مردادماه در جاده اندیمشک – اهواز رخ داد یک دستگاه مینی بوس با تیر چراغ برق برخورد و ۱۹ سرنشین مینی بوس مصدوم شدند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک