کد خبر: 8478
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۷:۴۳

 مدیرعامل فولاد خوزستان می گوید: در کشور ما همه فقط شعار می دهند که بازیکن حرفه ای باید ساعت خواب مناسبی داشته باشد اما هیچکس آن را رعایت نمی کند.   تابناک نوشت: اژدری زاده در خصوص آخرین وضعیت مهرداد جماعتی و اینکه این بازیکن در حال حاضر کجاست؟ گفت: روند بهبود مصدومیت جماعتی بسیار خوب است و او از این هفته پا به پای سایر بازیکنان تمرین خواهد کرد. من هم مثل همه رسانه ها و مردم حواشی که درباره این بازیکن رخ داده را شنیده ام اما او حتی یک روز هم در تمرینات فولاد غیبت نداشت. وی در پاسخ به این سوال که پس شما معتقدید شایعه دستگیری بازیکنان تیم تان از جمله جماعتی در هفته اخیر صحت ندارد، خاطرنشان کرد: این مسایل به زندگی شخصی افراد برمی گردد خود اهالی رسانه که این مسایل را مطرح می کنند شاید در ماه هزارویک مشکل از این دست داشته باشند اما کسی به آنها ورود نمی کند چون این مسایل شخصی است. من می گویم بگذاریم هرچه قانون می گوید به آن احترام بگذاریم. البته درباره شایعه دستگیری جماعتی و سایر بازیکنان فولاد می توانم قاطعانه بگویم این موضوع صحت ندارد. اما اینکه این مسایل رسانه ای شده…

 مدیرعامل فولاد خوزستان می گوید: در کشور ما همه فقط شعار می دهند که بازیکن حرفه ای باید ساعت خواب مناسبی داشته باشد اما هیچکس آن را رعایت نمی کند.

 

تابناک نوشت: اژدری زاده در خصوص آخرین وضعیت مهرداد جماعتی و اینکه این بازیکن در حال حاضر کجاست؟ گفت: روند بهبود مصدومیت جماعتی بسیار خوب است و او از این هفته پا به پای سایر بازیکنان تمرین خواهد کرد. من هم مثل همه رسانه ها و مردم حواشی که درباره این بازیکن رخ داده را شنیده ام اما او حتی یک روز هم در تمرینات فولاد غیبت نداشت.

وی در پاسخ به این سوال که پس شما معتقدید شایعه دستگیری بازیکنان تیم تان از جمله جماعتی در هفته اخیر صحت ندارد، خاطرنشان کرد: این مسایل به زندگی شخصی افراد برمی گردد خود اهالی رسانه که این مسایل را مطرح می کنند شاید در ماه هزارویک مشکل از این دست داشته باشند اما کسی به آنها ورود نمی کند چون این مسایل شخصی است. من می گویم بگذاریم هرچه قانون می گوید به آن احترام بگذاریم. البته درباره شایعه دستگیری جماعتی و سایر بازیکنان فولاد می توانم قاطعانه بگویم این موضوع صحت ندارد. اما اینکه این مسایل رسانه ای شده را اصلا نمی پسندم چون نباید آبروی یک فرد را به هر قیمتی برد.

مدیرعامل فولاد در خصوص اینکه با بازیکنان متخلف فولاد در صورت شرکت در مهمانی شبانه برخورد خواهد کرد یا خیر، اذعان داشت: فعلا ما تنها چیزی که می دانیم این است که این بازیکنان در اهواز حضور داشتند و یکسری اتفاقات هم در خانه شخصی شان رخ داده است(!) البته باشگاه فولاد با هرگونه حرمت شکنی مخالفت است و با آن برخورد می کند. ابتدا تحقیقات مان را در باره این موضوع کامل می کنیم و سپس هر بازیکنی که متخلف شناخته شد با او برخورد جدی خواهیم کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک