کد خبر: 8544
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۶:۱۷

  خوزستان سرافراز : شرکت ملی حفاری ایران و دانشگاه علمی کاربردی خوزستان به منظور توسعه فعالیت های آموزش مهارتی و با هدف جذب دانشجو از خارج کشور تفاهمنامه همکاری امضاء کردند. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، این تفاهمنامه روز شنبه (۳۱ مرداد) با حضور استاندار خوزستان، توسط مهندس حیدر بهمنی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و دکتر علی حسین زاده رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان امضاء و مبادله شد. در اجرای این تفاهمنامه دانشکده علمی کاربردی حفاری زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی و شرکت ملی حفاری ایران علاوه بر پذیرش دانشجو از داخل کشور در زمینه پذیرش دانشجو از کشورهای دیگر نیز اقدام خواهد کرد. با توجه به توافقات همکاری بین استانداران خوزستان و بصره، جذب دانشجو از کشور عراق در گام نخست در برنامه دانشکده علمی کاربردی حفاری قرار دارد. در آیین امضاء این تفاهمنامه، رئیس دانشگاه علمی  کاربردی خوزستان گفت: شکل گیری دانشگاه های نسل سوم براساس آموزش های مهارتی است و در کشور ما نیز از ۲۳ سال پیش دانشگاه جامع علمی کاربردی تاسیس شد. دکتر حسین زاده افزود: این دانشگاه هم اکنون در کشور دارای یک هزار و ۵۰ مرکز آموزشی است که ۱۵۰ مرکز در استان تهران و ۹۰۰…

 

خوزستان سرافراز : شرکت ملی حفاری ایران و دانشگاه علمی کاربردی خوزستان به منظور توسعه فعالیت های آموزش مهارتی و با هدف جذب دانشجو از خارج کشور تفاهمنامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، این تفاهمنامه روز شنبه (۳۱ مرداد) با حضور استاندار خوزستان، توسط مهندس حیدر بهمنی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و دکتر علی حسین زاده رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان امضاء و مبادله شد.

در اجرای این تفاهمنامه دانشکده علمی کاربردی حفاری زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی و شرکت ملی حفاری ایران علاوه بر پذیرش دانشجو از داخل کشور در زمینه پذیرش دانشجو از کشورهای دیگر نیز اقدام خواهد کرد.

با توجه به توافقات همکاری بین استانداران خوزستان و بصره، جذب دانشجو از کشور عراق در گام نخست در برنامه دانشکده علمی کاربردی حفاری قرار دارد.

در آیین امضاء این تفاهمنامه، رئیس دانشگاه علمی  کاربردی خوزستان گفت: شکل گیری دانشگاه های نسل سوم براساس آموزش های مهارتی است و در کشور ما نیز از ۲۳ سال پیش دانشگاه جامع علمی کاربردی تاسیس شد.

دکتر حسین زاده افزود: این دانشگاه هم اکنون در کشور دارای یک هزار و ۵۰ مرکز آموزشی است که ۱۵۰ مرکز در استان تهران و ۹۰۰ مرکز در ۳۰  استان دیگر فعالیت دارند.

وی اظهار کرد: در استان خوزستان ۳۲ مرکز آموزش علمی کاربردی دایر است که با توجه به ظرفیت های خوزستان، توسعه این مراکز در استان در برنامه می باشد.  

حسین زاده با اشاره به سطح آموزش های ارائه شده در دانشکده علمی کاربردی حفاری با توجه به وجود اساتید مجرب در این بخش، گفت: این نخستین تفاهمنامه دانشگاه علمی کاربردی استان در زمینه جذب دانشحو از خارج کشور است.

دانشکده علمی کاربردی حفاری از سال ۱۳۹۲ در اهواز آغاز به کار کرد و در زمان حاضر در ۵ رشته مرتبط با صنعت حفاری در مقطع کاردانی دانشجو پذیرش می کند و با هماهنگی به عمل آمده طرح توسعه این دانشکده در مقاطع کارشناسی و بالاتر و همچنین ایجاد رشته های جدید در دستور کار قرار دارد.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک