کد خبر: 8550
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۶:۳۵

  همه میدانیم که امروزه، فضای مجازی و رسانه ؛ یکی از ابزارهای مهم در جنگ نرم غرب علیه کشورهای مسلمان بویژه انقلاب اسلامی ایران می باشد. انگلیس ؛ آن روباه پیر و مکار، در راستای پیشبرد اهداف منحوسش در کشورها به خصوص ایران اسلامی، در سایه ی غفلت سیاسیون، از آن بهره ی کافی را می برند. آری ؛ انگلیس با رویکرد “ایجاد اختلاف کن، حکومت کن” از BBC، بعنوان ابزاری در جهت اختلاف افکنی در نظام اسلامی، متناسب با فرهنگ مخاطبش، مطلب ارائه می دهد. رسانه های دشمنان نظام اسلامی، همواره دشمنی های خود را علناً نشان داده اند ، که مصداق این حرف هم نقش ویژه ی BBC، در فتنه ی آمریکایی – اسرائیلی – انگلیسی سال ۸۸ بود. حال چه شده است که سرکار خانم ابتکار، بلافاصله بعد از زمزمه ی شروع به کار BBC در کشور، با این شبکه ی فتنه انگیز مصاحبه میکند؟؟؟ جالب تر اینجاست که ایشان در صفحه ی اختصاصی خود در شبکه های اجتماعی به کنایه، خطاب به منتقدان می نویسد: آیا از اینکه گفتم دولت روحانی قدرت منطقه شده ناراحتند؟؟؟ در جواب به ایشان می گویم که آری، ما ناراحتیم ؛ ناراحتیم که با رسانه ی دشمن و عامل فتنه…

 

همه میدانیم که امروزه، فضای مجازی و رسانه ؛ یکی از ابزارهای مهم در جنگ نرم غرب علیه کشورهای مسلمان بویژه انقلاب اسلامی ایران می باشد.

انگلیس ؛ آن روباه پیر و مکار، در راستای پیشبرد اهداف منحوسش در کشورها به خصوص ایران اسلامی، در سایه ی غفلت سیاسیون، از آن بهره ی کافی را می برند.

آری ؛ انگلیس با رویکرد “ایجاد اختلاف کن، حکومت کن” از BBC، بعنوان ابزاری در جهت اختلاف افکنی در نظام اسلامی، متناسب با فرهنگ مخاطبش، مطلب ارائه می دهد.

رسانه های دشمنان نظام اسلامی، همواره دشمنی های خود را علناً نشان داده اند ، که مصداق این حرف هم نقش ویژه ی BBC، در فتنه ی آمریکایی – اسرائیلی – انگلیسی سال ۸۸ بود.

حال چه شده است که سرکار خانم ابتکار، بلافاصله بعد از زمزمه ی شروع به کار BBC در کشور، با این شبکه ی فتنه انگیز مصاحبه میکند؟؟؟

جالب تر اینجاست که ایشان در صفحه ی اختصاصی خود در شبکه های اجتماعی به کنایه، خطاب به منتقدان می نویسد: آیا از اینکه گفتم دولت روحانی قدرت منطقه شده ناراحتند؟؟؟

در جواب به ایشان می گویم که آری، ما ناراحتیم ؛

ناراحتیم که با رسانه ی دشمن و عامل فتنه ها و فتنه انگیزی ها در جمهوری اسلامی، مصاحبه کردید!؟

ناراحتیم، بجای آنکه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعنوان قدرت منطقه نام ببرید، از دولت اسم آوردید!؟

آیا نمیدانید که نظام جمهوری اسلامی ایران همیشه قدرتمند بوده و این امر ناظر به مبانی و اصول قوی آن است نه به کارکرد دولت ها؟؟؟

آیا شما به عنوان یکی از ارکان این دولت نمیدانید که دولت قائم به نظام و اصول آن است؟؟؟

خداوند در آیه ۶٠ سوره مبارکه احزاب فرموده اند: “اگر منافقان و بیماردلان و آنها که اخبار دروغ و شایعات بی‌اساس در مدینه پخش می کنند و دست از کار خود بر ندارند، تو را بر ضدّ آنان می‌شورانیم، سپس جز مدّت کوتاهی نمی‌توانند در کنار تو در این شهر بمانند!؟

آیا این مصداق روشنی بر فعالیت های شبکه ی فاسد BBC، در سال٨٨ نمیتواند باشد؟؟؟

اگر از یاد برده اید، بهتر است بدانید ؛ شبکه تفرقه انگیز BBC در فتنه سال٨٨ ، علیه ی نظام مقدس جمهوری اسلامی و شوراندن مردم علیه این انقلاب، از هیچ امری کوتاهی نکرد و این موضوع سبب شد که این شبکه ی فاسق، اجازه فعالیت در ایران را نداشته باشد.

حال شما چگونه با این شبکه مصاحبه می کنید، در حالی که مشکل اساسی آنها همچنان بر سر جای خود باقی مانده است؟؟؟

مبادا احساس بشود که برخی مسئولین با BBC و امثال آن در فتنه ی سال ٨٨ موافق بوده اند؟؟؟

خانم ابتکار ؛ مسئله شما فقط مصاحبه و اظهار نظرهای حزبی و هسته ای نیست!؟، خیلی از کارها و حضورهای شما در تجمعات ها و … جای تامل دارد!؟

خانم ابتکار ؛ نکند برخلاف نظر رهبر عزیز انقلابمان، شما و یا گروهی از سیاسیون در دولت به دنبال باز نمودن راه های نفوذ غرب بویژه آمریکا در کشور هستید؟؟؟

در پایان برای شما پیشنهادی داریم ؛ قطعاً بسیار سازنده و با مسئولیت شما بسیار هماهنگ و سازگار است که بجای ورود به مباحثی که ذاتاً در حیطه مسئولیت شما نیست، به مواردی همچون دغدغه ی ریزگردهای استان خوزستان، آب و هوای تهران و سیستان بلوچستان و… برسید و مدام آنها را با مذاکرات و مسائل سیاسی پیوند نزنید.

اعظم یزدانی / دانشجو و فعال فرهنگی سیاسی خوزستان

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک