کد خبر: 8503
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱:۰۵

خوزستان سرافراز : نه تنها استقبال مردمی از سفرهای استانی رئیس دولت نهم که حتی استقبال برون مرزی از وی، از جمله مواردی بودکه حامیان محمود احمدی ​نژاد به عنوان سند محبوبیت وی از آن یاد می کردند.  حجت الاسلام ناصر سقای بی ریا مشاور محمود احمدی نژاد در امور روحانیت در نیشابور گفته بود: آقای احمدی نژاد نقل می کرد که من در اولین سفری که به ازبکستان یا یکی از کشورهای آسیای میانه داشتم دیدم استقبال مردمی مثل سفرهای استانی است و مردم از یک ساعت قبل جمع شده و تکبیر می گویند. سایت فرارو در گزارشی در ۲۸ تیرماه سال ۱۳۸۶، به نقل از روزنامه اعتماد نوشته بود: بی ریا با تاکید بر اینکه «ما چه عزتی از این بیشتر می خواستیم که احمدی نژاد قلب های مردم را متحول کرد» اضافه کرد؛ ایشان(احمدی نژاد) می گفت که در سفر شانگهای خانم های هندو آمدند و با دست مالیدن بر شیشه اتومبیل رئیس جمهور می خواستند خودشان را تبرک کنند. وی در ادامه خطاب به حاضران گفت: به فضل و برکت رای هایی که شما دادید کشتی انقلاب به سرعت حرکت می کند. سقای بی ریا که منتقدان رئیس جمهوری را «کوردلان» می خواند، خاطرنشان کرد: آن…

ناصر سقای بی ریا, محمود احمدی‌ نژاد

خوزستان سرافراز : نه تنها استقبال مردمی از سفرهای استانی رئیس دولت نهم که حتی استقبال برون مرزی از وی، از جمله مواردی بودکه حامیان محمود احمدی ​نژاد به عنوان سند محبوبیت وی از آن یاد می کردند.

 حجت الاسلام ناصر سقای بی ریا مشاور محمود احمدی نژاد در امور روحانیت در نیشابور گفته بود: آقای احمدی نژاد نقل می کرد که من در اولین سفری که به ازبکستان یا یکی از کشورهای آسیای میانه داشتم دیدم استقبال مردمی مثل سفرهای استانی است و مردم از یک ساعت قبل جمع شده و تکبیر می گویند.

سایت فرارو در گزارشی در ۲۸ تیرماه سال ۱۳۸۶، به نقل از روزنامه اعتماد نوشته بود: بی ریا با تاکید بر اینکه «ما چه عزتی از این بیشتر می خواستیم که احمدی نژاد قلب های مردم را متحول کرد» اضافه کرد؛ ایشان(احمدی نژاد) می گفت که در سفر شانگهای خانم های هندو آمدند و با دست مالیدن بر شیشه اتومبیل رئیس جمهور می خواستند خودشان را تبرک کنند.

وی در ادامه خطاب به حاضران گفت: به فضل و برکت رای هایی که شما دادید کشتی انقلاب به سرعت حرکت می کند. سقای بی ریا که منتقدان رئیس جمهوری را «کوردلان» می خواند، خاطرنشان کرد: آن کوردلانی که چشم معنا بین شان کور است و نمی توانند بشنوند که فرزند اسلام در سازمان ملل دعای فرج می خواند کور باشند.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:انتشار یافته: يك نظر
 • محمد جغتای
  |
  |
  ۶:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱
  دروغ هست.مثل 8سالتون که فقط دروغ تحویل مردم میدادین
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک