کد خبر: 8527
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۳:۳۷

منصور قمر: فعالیت های ادارات در حوزه های مختلف علمی، آموزشی فرهنگی و ورزشی و عمرانی را باید به اطلاع مردم رسانده شود به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی فرمانداری، نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت : هفته دولت امسال از دوم تا هشتم شهریور ماه در شهرستان بندر ماهشهر آغاز خواهد شد . وی بر اطلاع رسانی و انعکاس خدمات ارائه شده در هفته دولت جهت آگاهی شهروندان تاکید کرده و افزود: فعالیت های ادارات در حوزه های مختلف علمی، آموزشی فرهنگی و ورزشی و عمرانی را باید به اطلاع مردم رسانده شود. عالی ترین نماینده دولت در شهرستان  بندر ماهشهر : هفته دولت را بهترین فرصت برای اطلاع رسانی از خدمات و فعالیت های دستگاه های اجرایی به مردم عنوان کرد و بیان داشت: در این زمینه دستگاه ها و سازمانها می توانند با شیوه های مناسب و جذاب و متنوع اطلاع رسانی مناسبی از عملکرد و فعالیت های خودشان را به مردم منعکس کنند. قمر با اشاره به نامگذاری روزهای هفته دولت توسط ستاد گرامیداشت این هفته گفت: روزهای هفته دولت از روز دوم شهریور تا هشتم شهریور ماه به ترتیب با عناوین ارزش های اسلامی و هویت ملی، اقتصاد و کارآفرینی، فرهنگ…

ImageHandler.ashx

منصور قمر: فعالیت های ادارات در حوزه های مختلف علمی، آموزشی فرهنگی و ورزشی و عمرانی را باید به اطلاع مردم رسانده شود

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی فرمانداری، نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت : هفته دولت امسال از دوم تا هشتم شهریور ماه در شهرستان بندر ماهشهر آغاز خواهد شد .

وی بر اطلاع رسانی و انعکاس خدمات ارائه شده در هفته دولت جهت آگاهی شهروندان تاکید کرده و افزود: فعالیت های ادارات در حوزه های مختلف علمی، آموزشی فرهنگی و ورزشی و عمرانی را باید به اطلاع مردم رسانده شود.

عالی ترین نماینده دولت در شهرستان  بندر ماهشهر : هفته دولت را بهترین فرصت برای اطلاع رسانی از خدمات و فعالیت های دستگاه های اجرایی به مردم عنوان کرد و بیان داشت: در این زمینه دستگاه ها و سازمانها می توانند با شیوه های مناسب و جذاب و متنوع اطلاع رسانی مناسبی از عملکرد و فعالیت های خودشان را به مردم منعکس کنند.

قمر با اشاره به نامگذاری روزهای هفته دولت توسط ستاد گرامیداشت این هفته گفت: روزهای هفته دولت از روز دوم شهریور تا هشتم شهریور ماه به ترتیب با عناوین ارزش های اسلامی و هویت ملی، اقتصاد و کارآفرینی، فرهنگ تربیت و آموزش، بهداشت و سلامت محیط زیست، عمران و رفاه عمومی، حقوق و فرهنگ شهروندی، امنیت اجتماعی و توسعه پایدار نامگذاری شده اند.

منصور قمر در ادامه به تشریح برنامه های هفته دولت در سطح شهرستان اشاره نموده و بیان داشت: در هفته دولت از کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی توسط دستگاه های مربوطه در سطح شهرستان تقدیر خواهد شد .

وی در پایان از غبار روبی مزار شهدا ، برگزاری نماز وحدت، دیدار با خانواده شهدای کارکنان دولت، ملاقات های حضوری مدیران دستگاه ها با شهروندان، ارائه خدمت رایگان توسط دستگاه های خدماتی و افتتاح دهها پروژه عمرانی، خدماتی، آموزشی و فرهنگی را از شاخص ترین برنامه های هفته دولت عنوان نمود.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک