کد خبر: 8587
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۳:۱۶

  خوزستان سرافراز : تاکید استاندار خوزستان بر شاخص بودن شرکت ملی حفاری ایران در عرصه ساخت داخل به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، عبدالحسن مقتدایی روز شنبه در نشست بررسی عملکرد بخشنامه حمایت از خرید تولیدات و خدمات داخل استان خوزستان در ساختمان مرکزی ملی حفاری در اهواز، افزود: این شرکت نقش قابل توجهی در راستای بومی سازی قطعات و تجهیزات صنعت نفت و توسعه فعالیت های صنعتگران و سازندگان استان داشته است.  وی اظهار کرد: بیش از ۶۰ درصد خرید اقلام در استان خوزستان توسط ۸ شرکت انجام می شود که ملی حفاری یکی از این شرکت هاست و لازم است اهمیت موضوع خرید داخل استان و تاثیرگذاری آن در اقتصاد استان  مورد توجه جدی قرار گیرد.  مقتدایی در ادامه با اشاره به ویژگی های استان خوزستان، گفت: جبران عقب ماندگی سالهای گذشته استان در گرو استفاده از تمام ظرفیت های داخل استان است و خوزستان از پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است. استاندار خوزستان در بخش دیگری از سخنانش افزود: تورم در خوزستان نسبت به متوسط کشوری چهار درصد کمتر بوده که این نشان دهنده کنترل و نظارت خوب بر بازار بوده است.  

 

خوزستان سرافراز : تاکید استاندار خوزستان بر شاخص بودن شرکت ملی حفاری ایران در عرصه ساخت داخل

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، عبدالحسن مقتدایی روز شنبه در نشست بررسی عملکرد بخشنامه حمایت از خرید تولیدات و خدمات داخل استان خوزستان در ساختمان مرکزی ملی حفاری در اهواز، افزود: این شرکت نقش قابل توجهی در راستای بومی سازی قطعات و تجهیزات صنعت نفت و توسعه فعالیت های صنعتگران و سازندگان استان داشته است. 

وی اظهار کرد: بیش از ۶۰ درصد خرید اقلام در استان خوزستان توسط ۸ شرکت انجام می شود که ملی حفاری یکی از این شرکت هاست و لازم است اهمیت موضوع خرید داخل استان و تاثیرگذاری آن در اقتصاد استان  مورد توجه جدی قرار گیرد. 

مقتدایی در ادامه با اشاره به ویژگی های استان خوزستان، گفت: جبران عقب ماندگی سالهای گذشته استان در گرو استفاده از تمام ظرفیت های داخل استان است و خوزستان از پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است.

استاندار خوزستان در بخش دیگری از سخنانش افزود: تورم در خوزستان نسبت به متوسط کشوری چهار درصد کمتر بوده که این نشان دهنده کنترل و نظارت خوب بر بازار بوده است.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک