کد خبر: 8597
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۴:۱۰

 برانکو گفت: شرایط سختی در بازی با فولاد خواهیم داشت.  برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس امروز در جمع خبرنگاران گفت: درمورد حضور فرهاد کاظمی در پرسپولیس مسئولان باشگاه باید پاسخگو باشند. ما وظیفه داریم برای بازی با فولاد آماده شویم و شرایط سختی در این مسابقه خواهیم داشت.» او درباره وضعیت آب و هوایی اهواز گفت: «شرایط برای برگزاری این مسابقه فراهم نیست. هوای اهواز برای سلامتی مضر است. امیدوارم در این مسابقه مشکلی برای بازیکنان ایجاد نشود و با سلامتی از مسابقه خارج شوند. ما از داوری لطمه دیده ایم اما درمورد داوری ها حرف نمی زنم.»

 برانکو گفت: شرایط سختی در بازی با فولاد خواهیم داشت.

 برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس امروز در جمع خبرنگاران گفت: درمورد حضور فرهاد کاظمی در پرسپولیس مسئولان باشگاه باید پاسخگو باشند. ما وظیفه داریم برای بازی با فولاد آماده شویم و شرایط سختی در این مسابقه خواهیم داشت.»

او درباره وضعیت آب و هوایی اهواز گفت: «شرایط برای برگزاری این مسابقه فراهم نیست. هوای اهواز برای سلامتی مضر است. امیدوارم در این مسابقه مشکلی برای بازیکنان ایجاد نشود و با سلامتی از مسابقه خارج شوند. ما از داوری لطمه دیده ایم اما درمورد داوری ها حرف نمی زنم.»

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک