کد خبر: 8648
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶

 الاهلی امارات برای جذب بازیکنان خارجی اش هزینه ای کرده که به اندازه چند باشگاه لیگ برتر ایران است.   خوزستان سرافراز؛ تیم نفت تهران روز چهارشنبه در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف الاهلی امارات می رود. این باشگاه جزو متمول ترین باشگاههای فوتبال امارات است و هزینه های سنگینی برای جذب بازیکنان خارجی اش می کند. الاهلی که روزی با پرداخت ۲ میلیون دلار به علی کریمی رکورد نقل و انتقالات در امارات را زد، این فصل هم هزینه های سنگینی است. طبق اطلاعات به دست آمده سه بازیکن خارجی این تیم در فصل جدید نزدیک به ۱۰۵ میلیارد تومان روی دست این باشگاه خرج گذاشته اند. آنها با بازیکنی کره ای سه ساله قراردادی به ارزش ۳۰ میلیارد تومان امضا کرده اند. همچنین برای جذب یکی از بازیکنان برزیلی اش ۵۰ میلیارد تومان هزینه کرده است. لیما دیگر بازیکن برزیلی این تیم هم رقمی نزدیک به ۲۵ میلیارد تومان برای یک سال دریافت می کند. الاهلی با این رقم های سرسام آور این سه بازیکن خارجی اش را جذب کرده و امیدوار است تا بتواند با درخشش آنها و همینطور درخشش بازیکنان تاثیرگذار اماراتی اش، در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد.

 الاهلی امارات برای جذب بازیکنان خارجی اش هزینه ای کرده که به اندازه چند باشگاه لیگ برتر ایران است.

 

خوزستان سرافراز؛ تیم نفت تهران روز چهارشنبه در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف الاهلی امارات می رود. این باشگاه جزو متمول ترین باشگاههای فوتبال امارات است و هزینه های سنگینی برای جذب بازیکنان خارجی اش می کند. الاهلی که روزی با پرداخت ۲ میلیون دلار به علی کریمی رکورد نقل و انتقالات در امارات را زد، این فصل هم هزینه های سنگینی است. طبق اطلاعات به دست آمده سه بازیکن خارجی این تیم در فصل جدید نزدیک به ۱۰۵ میلیارد تومان روی دست این باشگاه خرج گذاشته اند. آنها با بازیکنی کره ای سه ساله قراردادی به ارزش ۳۰ میلیارد تومان امضا کرده اند. همچنین برای جذب یکی از بازیکنان برزیلی اش ۵۰ میلیارد تومان هزینه کرده است. لیما دیگر بازیکن برزیلی این تیم هم رقمی نزدیک به ۲۵ میلیارد تومان برای یک سال دریافت می کند. الاهلی با این رقم های سرسام آور این سه بازیکن خارجی اش را جذب کرده و امیدوار است تا بتواند با درخشش آنها و همینطور درخشش بازیکنان تاثیرگذار اماراتی اش، در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک