کد خبر: 8619
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۲:۱۹

   خوزستان سرافراز : دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول با بیان اینکه تاکنون مدارک و شواهدی مبنی بر قتل بانوی فرهنگی در این شهرستان گزارش نشده است گفت:مرگ این بانوی فرهنگی بر اثر حادثه بوده است. احمد قهرمانی روز دوشنبه به ایرنا افزود:در حادثه ای که چند روز پیش در دزفول اتفاق افتاد جسد یک بانوی فرهنگی و معاون یکی از دبیرستان های دخترانه دزفول در کانال آبیاری کشاورزی در حاشیه این شهر پیدا شد. وی افزود:بررسی اولیه بیانگر این است که نامبرده در حال مکالمه با تلفن همراه بوده که کنترل خودرو را از دست داده است. قهرمانی افزود:خودروی این بانو در کانال آبیاری سقوط کرده و وی در آب خفه شده است. دادستان عمومی و انقلاب دزفول افزود:شواهد گواه بر خفگی این بانو در کانال آبیاری کشاورزی ناشی از سقوط خودرو می باشد.  

 

 خوزستان سرافراز : دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول با بیان اینکه تاکنون مدارک و شواهدی مبنی بر قتل بانوی فرهنگی در این شهرستان گزارش نشده است گفت:مرگ این بانوی فرهنگی بر اثر حادثه بوده است.

احمد قهرمانی روز دوشنبه به ایرنا افزود:در حادثه ای که چند روز پیش در دزفول اتفاق افتاد جسد یک بانوی فرهنگی و معاون یکی از دبیرستان های دخترانه دزفول در کانال آبیاری کشاورزی در حاشیه این شهر پیدا شد.

وی افزود:بررسی اولیه بیانگر این است که نامبرده در حال مکالمه با تلفن همراه بوده که کنترل خودرو را از دست داده است.
قهرمانی افزود:خودروی این بانو در کانال آبیاری سقوط کرده و وی در آب خفه شده است.

دادستان عمومی و انقلاب دزفول افزود:شواهد گواه بر خفگی این بانو در کانال آبیاری کشاورزی ناشی از سقوط خودرو می باشد.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک