کد خبر: 8639
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۴:۴۱

   به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز : مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان گفت: کارآموز خوزستانی با شرکت در مسابقات مهارت جهانی برزیل ۲۰۱۵ در رشته مکاترونیک موفق به کسب دیپلم افتخارشد.   رحمن قلاوند با اعلام مطلب فوق اظهارکرد: داوود محمودی کوهی با کسب رتبه سوم تیمی در رشته مکاترونیک در مسابقات ملی مهارت، به عنوان برگزیده تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران در چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل – ۲۰۱۵ در بین ۵۹کشور شرکت کرد که با کسب دیپلم افتخار به ایران بازگشت.   وی در این خصوص بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران با ۱۷ نفر شرکت کننده شامل ۱۶ نفر مرد و ۱ نفر زن در ۱۱ رشته فردی و سه رشته تیمی شامل: مکاترونیک (تیمی دو نفره)، آکواترونیک (تیمی دو نفره)، رباتیک (تیمی دو نفره)، الکترونیک، تبرید و تهویه، جواهرسازی، فناوری اتومبیل، مدیریت سیستم های تحت شبکه، راهکارهای نرم افزاری برای تجارت، طراحی صفحات وب، طراحی مهندسی مکانیک، تأسیسات الکتریکی، جوشکاری و فناوری طراحی گرافیک در این دوره از مسابقات جهانی مهارت شرکت کردند.   قلاوند خاطرنشان کرد: کسب یک مدال نقره، یک مدال برنز و۱۰دیپلم افتخار دستاورد تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران در چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل…

 

 به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز :

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان گفت: کارآموز خوزستانی با شرکت در مسابقات مهارت جهانی برزیل ۲۰۱۵ در رشته مکاترونیک موفق به کسب دیپلم افتخارشد.

 

رحمن قلاوند با اعلام مطلب فوق اظهارکرد: داوود محمودی کوهی با کسب رتبه سوم تیمی در رشته مکاترونیک در مسابقات ملی مهارت، به عنوان برگزیده تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران در چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل – ۲۰۱۵ در بین ۵۹کشور شرکت کرد که با کسب دیپلم افتخار به ایران بازگشت.

 

وی در این خصوص بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران با ۱۷ نفر شرکت کننده شامل ۱۶ نفر مرد و ۱ نفر زن در ۱۱ رشته فردی و سه رشته تیمی شامل: مکاترونیک (تیمی دو نفره)، آکواترونیک (تیمی دو نفره)، رباتیک (تیمی دو نفره)، الکترونیک، تبرید و تهویه، جواهرسازی، فناوری اتومبیل، مدیریت سیستم های تحت شبکه، راهکارهای نرم افزاری برای تجارت، طراحی صفحات وب، طراحی مهندسی مکانیک، تأسیسات الکتریکی، جوشکاری و فناوری طراحی گرافیک در این دوره از مسابقات جهانی مهارت شرکت کردند.

 

قلاوند خاطرنشان کرد: کسب یک مدال نقره، یک مدال برنز و۱۰دیپلم افتخار دستاورد تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران در چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل – ۲۰۱۵ در بین ۵۹کشور شرکت کننده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان افزود: رشته مکاترونیک به صورت تیمی دونفره بوده و برگزیده خوزستانی به همراه دیگر هم تیمی خود برای استان خوزستان و ایران اسلامی کسب موفقیت کرد.

گفتنی است، مسابقات جهانی مهارت هر دو سال یکبار از سوی سازمان مهارتهای جهانی(WSI) در یکی از کشورهای عضو این سازمان برگزار می شود و سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشوربه عنوان نماینده ایران در سازمان مهارت های جهانی به طورسالانه مسابقات ملی مهارت را در ایران برگزارکرده و برگزیدگان آن را جهت شرکت درمسابقات جهانی اعزام می کند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک