کد خبر: 8669
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۲:۲۰

خوزستان سرافراز: نماینده مردم قائمشهر و سوادکوه در مجلس از عدم شناسایی سرمایه‌گذاران فاقد صلاحیت در مازندران انتقاد کرد وگفت: متاسفانه واگذاری زمین‌های کشاورزی و تغییرکاربری‌ها تاجایی پیش رفته که امروزه شاهد واگذاری سواحل دریا به افراد بانفوذ هستیم. کمال علی‌پور خنکداری در گفت وگو با خانه ملت، با انتقاد از تحویل زمین‌های منابع طبیعی از سوی استاندار مازندران به افراد فاقد صلاحیت،‌ افزود: متاسفانه افرادی به بهانه‌های مختلف از جمله سرمایه‌گذاری تقاضاهایی داشتند که منجر به آن شد که این افراد در دامنه کوه‌ها، کنار سواحل یا زمین‌های حاصلخیز استان صاحب زمین شوند. نماینده قائمشهر وسوادکوه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: یکی از اشکالاتی که از گذشته در استان وجود داشت عدم شناسایی سرمایه‌گذاران فاقد صلاحیت بود که همین امر باعث شده امروزه در غرب مازندران بسیاری از زمین‌هایی که با کاربری فرهنگی و گردشگری به سرمایه‌گذار تحویل شده تغییر کاربری داده شود به گونه‌ای که حتی یک متر از این زمین‌ها صرف اقدامات فرهنگی و گردشگری نشده و این زمین‌ها تفکیک و تبدیل به ویلا شده است. این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: واقعیت آن است که عده‌ای دلال در پشت پرده حضور دارند که زمین‌ها را تصاحب کرده و تغییر کاربری داده‌اند؛ احساس می‌شود…

نماینده مردم قائمشهر و سوادکوه در مجلس از عدم شناسایی سرمایه‌گذاران فاقد صلاحیت در مازندران انتقاد کرد وگفت: متاسفانه واگذاری زمین‌های کشاورزی و تغییرکاربری‌ها تاجایی پیش رفته که امروزه شاهد واگذاری سواحل دریا به افراد بانفوذ هستیم.

کمال علی‌پور خنکداری در گفت وگو با خانه ملت، با انتقاد از تحویل زمین‌های منابع طبیعی از سوی استاندار مازندران به افراد فاقد صلاحیت،‌ افزود: متاسفانه افرادی به بهانه‌های مختلف از جمله سرمایه‌گذاری تقاضاهایی داشتند که منجر به آن شد که این افراد در دامنه کوه‌ها، کنار سواحل یا زمین‌های حاصلخیز استان صاحب زمین شوند.

نماینده قائمشهر وسوادکوه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: یکی از اشکالاتی که از گذشته در استان وجود داشت عدم شناسایی سرمایه‌گذاران فاقد صلاحیت بود که همین امر باعث شده امروزه در غرب مازندران بسیاری از زمین‌هایی که با کاربری فرهنگی و گردشگری به سرمایه‌گذار تحویل شده تغییر کاربری داده شود به گونه‌ای که حتی یک متر از این زمین‌ها صرف اقدامات فرهنگی و گردشگری نشده و این زمین‌ها تفکیک و تبدیل به ویلا شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: واقعیت آن است که عده‌ای دلال در پشت پرده حضور دارند که زمین‌ها را تصاحب کرده و تغییر کاربری داده‌اند؛ احساس می‌شود منفعت‌طلبان و سودجویان همچنان به کار خود ادامه می‌دهند تاجایی که خیلی از زمین‌ها درکنار ساحل به عده‌ای خاص واگذار شده‌ است.

وی یادآور شد: زمین‌های کشاورزی در قالب طرح‌های مختلف سرمایه‌گذاری‌های واگذر شده که این اقدام نیز در سواحل دریا نیز صورت گرفته است.

عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی، گفت: انتظار آن است تا این تخلفات از سوی وزیر کشور و استاندار مازندران برطرف شود چراکه این شرایط بحرانی را در منطقه ایجاد خواهد کرد.

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک