کد خبر: 8764
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۹:۱۵

خوزستان سرافراز: بازار خودرو که گفته می‌شود با راه‌اندازی کمپین‌های تحریمی به رکود فرو رفته است، شاهد آگهی شدن خودروهایی با قیمت بیش از دو میلیارد تومان است. قرار دادن محدودیت برای واردات خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی‌سی باعث شده است که خودروهای لوکس با افزایش قیمت قابل توجهی در بازار رو به رو شوند.   در بازار تهران دو خودرو بیش از دو میلیارد تومان قیمت دارند و بی‌ام‌ دبلیو i۸ یکی از آنهاست. این خودرو مدل ۲۰۱۶، دنده اتوماتیک و سفید رنگ است. چراغ لیزر فابریک با برد ۸۰۰ متر، روکش چرم طبیعی، استفاده از سوخت بنزین و برق با قابلیت شارژ خودرو به وسیله برق شهری، بدنه کربن، پکیج حفاظت از پوست بیرونی خودرو، پکیج نسخه آب هوای گرم، سیستم ناوبری، شیشه‌های عایق صوتی، فرمان چند منظوره، کنترل از راه دور، گرم کن صندلی، کروز کنترل، رادار و دنده پشت فرمان از جمله امکانات این خودرو است. قیمت این خودرو ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان عنوان شده است. یک مدل دیگر از این خودرو با رنگ آبی ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. همچنین یک دستگاه مازراتی با ۴ هزار کیلومتر کارکرد ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است. این خودرو…

index

خوزستان سرافراز:

بازار خودرو که گفته می‌شود با راه‌اندازی کمپین‌های تحریمی به رکود فرو رفته است، شاهد آگهی شدن خودروهایی با قیمت بیش از دو میلیارد تومان است.

قرار دادن محدودیت برای واردات خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی‌سی باعث شده است که خودروهای لوکس با افزایش قیمت قابل توجهی در بازار رو به رو شوند.

  در بازار تهران دو خودرو بیش از دو میلیارد تومان قیمت دارند و بی‌ام‌ دبلیو i۸ یکی از آنهاست. این خودرو مدل ۲۰۱۶، دنده اتوماتیک و سفید رنگ است. چراغ لیزر فابریک با برد ۸۰۰ متر، روکش چرم طبیعی، استفاده از سوخت بنزین و برق با قابلیت شارژ خودرو به وسیله برق شهری، بدنه کربن، پکیج حفاظت از پوست بیرونی خودرو، پکیج نسخه آب هوای گرم، سیستم ناوبری، شیشه‌های عایق صوتی، فرمان چند منظوره، کنترل از راه دور، گرم کن صندلی، کروز کنترل، رادار و دنده پشت فرمان از جمله امکانات این خودرو است.

قیمت این خودرو ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان عنوان شده است. یک مدل دیگر از این خودرو با رنگ آبی ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

همچنین یک دستگاه مازراتی با ۴ هزار کیلومتر کارکرد ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است. این خودرو سربی رنگ و بنزین سوز است.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک