کد خبر: 8713
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۰:۵۸

خوزستان سرافراز: مهندس کامبیز محسنی مدیر جهاد کشاورزی هندیجان درگفتگوی اختصاصی باخبرنگار ما اظهار داشت : درسال ۹۴شاهد خسارت جبران ناپذیری درخصوص کشت تابستانه به مزارع و زمینهای کشاورزان هندیجان بوده ایم . درسال گذشته به دلیل کاهش و برداشت درحوزه آب ریز رودخانه زهره کشت تابستانه ممنوع اعلام شده و به همین دلیل  کشاورزان شهرستان هندیجان با ازدست دادن ۶۵ درصد سطح زیر کشت خود متحمل خسارت های غیر قابل جبرانی شده اند. مهندس محسنی درادامه عنوان کرد: امید کشاورزان وصاحبان مزارع به آب رودخانه زهره بود که درفصل تابستان بتوانند زمینها و مزارع خود را آبیاری کنند که این امید به ناامیدی مبدل گردید . مهندس جعفری نسب فرماندار دلسوز و مردمی هندیجان با پیگیرهای فراوان که باعث رهاسازی و باز نمودن قسمتی از دریچه های سدهای کوثر و آسک در بالا دست رودخانه زهره شد اما متاسفانه آب به اندازه کافی به کشاورزان پایئن دست رودخانه نرسیده و کشاورزان نتوانستند زمینها و مزارع خود راکشت نمایند.

خوزستان سرافراز:

مهندس کامبیز محسنی مدیر جهاد کشاورزی هندیجان درگفتگوی اختصاصی باخبرنگار ما اظهار داشت : درسال ۹۴شاهد خسارت جبران ناپذیری درخصوص کشت تابستانه به مزارع و زمینهای کشاورزان هندیجان بوده ایم .

درسال گذشته به دلیل کاهش و برداشت درحوزه آب ریز رودخانه زهره کشت تابستانه ممنوع اعلام شده و به همین دلیل  کشاورزان شهرستان هندیجان با ازدست دادن ۶۵ درصد سطح زیر کشت خود متحمل خسارت های غیر قابل جبرانی شده اند.

مهندس محسنی درادامه عنوان کرد: امید کشاورزان وصاحبان مزارع به آب رودخانه زهره بود که درفصل تابستان بتوانند زمینها و مزارع خود را آبیاری کنند که این امید به ناامیدی مبدل گردید .

مهندس جعفری نسب فرماندار دلسوز و مردمی هندیجان با پیگیرهای فراوان که باعث رهاسازی و باز نمودن قسمتی از دریچه های سدهای کوثر و آسک در بالا دست رودخانه زهره شد اما متاسفانه آب به اندازه کافی به کشاورزان پایئن دست رودخانه نرسیده و کشاورزان نتوانستند زمینها و مزارع خود راکشت نمایند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک