کد خبر: 8719
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱:۳۴

بیت‌الله عباسپور، قهرمان پرورش اندام ایران دار فانی را وداع گفت. خوزستان سرافراز : این ورزشکار قهرمان ایرانی، بعد از ماه‌ها دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری نادر، امشب دار فانی را وداع گفت. کوه عضله ایران، مدت ها در بیمارستان بستری بود و از بیماری نادر خود رنج می‌برد. او در ماه‌های آخر بسیار ناتوان شده بود. بیت‌الله سه روز در کما بود و بعد از آن پزشکان تایید کرده اند که او فوت کرده است.  مرحوم عباس‌پور مقام‌های جهانی زیادی کسب کرد و نام ایران را در رشته پرورش اندام، سر زبان‌ها انداخت. او بیماری التهاب رگ‌های خونی داشت. پایگاه خبری خوزستان سرافراز این ضایعه بزرگ را به خانواده آن مرحوم و جامعه ورزش کشور تسلیت عرض می کند. 

بیت‌الله عباسپور، قهرمان پرورش اندام ایران دار فانی را وداع گفت.

خوزستان سرافراز : این ورزشکار قهرمان ایرانی، بعد از ماه‌ها دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری نادر، امشب دار فانی را وداع گفت.

کوه عضله ایران، مدت ها در بیمارستان بستری بود و از بیماری نادر خود رنج می‌برد. او در ماه‌های آخر بسیار ناتوان شده بود. بیت‌الله سه روز در کما بود و بعد از آن پزشکان تایید کرده اند که او فوت کرده است. 

مرحوم عباس‌پور مقام‌های جهانی زیادی کسب کرد و نام ایران را در رشته پرورش اندام، سر زبان‌ها انداخت. او بیماری التهاب رگ‌های خونی داشت.

پایگاه خبری خوزستان سرافراز این ضایعه بزرگ را به خانواده آن مرحوم و جامعه ورزش کشور تسلیت عرض می کند. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک