کد خبر: 8818
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۷:۵۷

 خوزستان سرافراز : به گزارش فارس، در ادامه برگزاری نمایشگاه هوافضای ماکس ۲۰۱۵ روسیه هواپیماهای مورد نظر ایران که برای خرید آنها مذاکراتی صورت گرفته است به اجرای نمایش هوایی پرداختند. جنگنده‌های سوخو ۳۰ و هواپیماهای مسافربری سوخو سوپر جت ۱۰۰ دو هواپیمایی هستند که مقامات ایران برای خرید آن با مقامات روس مذاکره کردند. جنگنده بمب افکن سوخو ۳۰ یکی از محصولات شرکت سوخو روسیه، در حقیقت نمونه پیشرفته تر جنگنده Su-27 است که علاوه بر برتری هوایی ، توانایی درگیری با اهداف زمینی و همچنین حمل طیف وسیعی از تسلیحات مختلف را داراست. سوخو ٣٠ در حال حاضر علاوه بر نیروی هوایی روسیه ، در کشورهای چین ، الجزایر ، آنگولا، مالزی ، ونزوئلا ، اندونزی ، اوگاندا ، قزاقستان و ویتنام فعال بوده و در کشور هند نیز تحت لیسانس تولید می شود ضمن آنکه دولت چین طرح J-16 خود را بر مبنای آن توسعه داده است. از ویژگی های این جنگنده میتوان به برد بالا ، مداومت پروازی و مانور پذیری فوق العاده آن اشاره کرد.   تصاویر اختصاصی خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از نمایش هوایی این دو هواپیما در ذیل قابل مشاهده است:   سوخو ۳۰ سوخو ۳۰ سوخو ۳۰ سوخو ۳۰ سوخو ۳۰  …

 خوزستان سرافراز :

به گزارش فارس، در ادامه برگزاری نمایشگاه هوافضای ماکس ۲۰۱۵ روسیه هواپیماهای مورد نظر ایران که برای خرید آنها مذاکراتی صورت گرفته است به اجرای نمایش هوایی پرداختند.

جنگنده‌های سوخو ۳۰ و هواپیماهای مسافربری سوخو سوپر جت ۱۰۰ دو هواپیمایی هستند که مقامات ایران برای خرید آن با مقامات روس مذاکره کردند.

جنگنده بمب افکن سوخو ۳۰ یکی از محصولات شرکت سوخو روسیه، در حقیقت نمونه پیشرفته تر جنگنده Su-27 است که علاوه بر برتری هوایی ، توانایی درگیری با اهداف زمینی و همچنین حمل طیف وسیعی از تسلیحات مختلف را داراست.

سوخو ٣٠ در حال حاضر علاوه بر نیروی هوایی روسیه ، در کشورهای چین ، الجزایر ، آنگولا، مالزی ، ونزوئلا ، اندونزی ، اوگاندا ، قزاقستان و ویتنام فعال بوده و در کشور هند نیز تحت لیسانس تولید می شود ضمن آنکه دولت چین طرح J-16 خود را بر مبنای آن توسعه داده است.

از ویژگی های این جنگنده میتوان به برد بالا ، مداومت پروازی و مانور پذیری فوق العاده آن اشاره کرد.

 

تصاویر اختصاصی خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از نمایش هوایی این دو هواپیما در ذیل قابل مشاهده است:

 

سوخو ۳۰

سوخو ۳۰

سوخو ۳۰

سوخو ۳۰

سوخو ۳۰

 

 

*هواپیمای مسافربری سوخو سوپر جت ۱۰۰*

سوپر جت ۱۰۰

سوپر جت ۱۰۰

سوپر جت ۱۰۰

سوپر جت ۱۰۰

سوپر جت ۱۰۰

سوپر جت ۱۰۰

 

سوپر جت ۱۰۰

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک