کد خبر: 8813
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۷:۴۱

 خوزستان سرافراز: وزرای پیشین آموزش و پرورش با علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش دیدار کردند. اردوگاه شهید باهنر، صبح امروز میزبان دیدار وزرای پیشین آموزش و پرورش با علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش بود. در این دیدار که به مناسب هفته دولت در اردوگاه باهنر برگزار شد حاجی بابایی، مظفر، نجفی ، اکرمی، حاجی و علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش  حضور داشتند.   تبادل نظر در خصوص مسائل مختلف آموزش و پرورش موضوع این دیدار بود، به گفته فانی وزیر آموزش و پرورش قرار است این دیدار به طور مستمر ادامه می‌یابد.           محمد فاضل مشاور وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل دفتر وزارتی در پاسخ به این پرسش که در جلسه امروز وزیر آموزش و پرورش با وزرای سابق چه مباحثی مطرح شد، اظهار داشت: در هفته دولت به ابتکار وزارت آموزش و پرورش وزرای سابق با سلایق مختلف در نشستی که در این وزارتخانه برگزار شد حضور یافتند.      وی افزود: این وزراء زمانی که در وزارت آموزش و پرورش بودند تلاش‌های بسیاری کرده‌‌اند و در این جلسه مسائل آموزش و پرورش با آنها مطرح و از نظرات آنها استفاده شد.    مشاور وزیر آموزش و…

 خوزستان سرافراز:

وزرای پیشین آموزش و پرورش با علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش دیدار کردند.

اردوگاه شهید باهنر، صبح امروز میزبان دیدار وزرای پیشین آموزش و پرورش با علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش بود.

در این دیدار که به مناسب هفته دولت در اردوگاه باهنر برگزار شد حاجی بابایی، مظفر، نجفی ، اکرمی، حاجی و علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش  حضور داشتند.

 

تبادل نظر در خصوص مسائل مختلف آموزش و پرورش موضوع این دیدار بود، به گفته فانی وزیر آموزش و پرورش قرار است این دیدار به طور مستمر ادامه می‌یابد.

 

 

 

دیدار فانی با وزرای پیشین آموزش و پرورش + تصاویر

 

 

محمد فاضل مشاور وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل دفتر وزارتی در پاسخ به این پرسش که در جلسه امروز وزیر آموزش و پرورش با وزرای سابق چه مباحثی مطرح شد، اظهار داشت: در هفته دولت به ابتکار وزارت آموزش و پرورش وزرای سابق با سلایق مختلف در نشستی که در این وزارتخانه برگزار شد حضور یافتند. 

 

دیدار فانی با وزرای پیشین آموزش و پرورش + تصاویر

 

وی افزود: این وزراء زمانی که در وزارت آموزش و پرورش بودند تلاش‌های بسیاری کرده‌‌اند و در این جلسه مسائل آموزش و پرورش با آنها مطرح و از نظرات آنها استفاده شد. 
 
مشاور وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل دفتر وزارتی گفت: در این جلسه سعی کردیم تا اطلاعات واقع‌بینانه از وضعیت آموزش و پرورش به وزرای سابق ارائه شود تا براساس شرایط واقعی اظهارنظر کنند. 

 

دیدار فانی با وزرای پیشین آموزش و پرورش + تصاویر

 

 

فاضل ادامه داد: تمام وزرای سابق آموزش و پرورش به جز آقای فرشیدی که وی هم جلسه‌ای داشت، در این جلسه حاضر بودند. 
 
وی افزود: مسائل آموزش و پرورش به حدی متنوع است که هر فرد توانمندی می‌تواند برای حل مشکلات و مسائل کمک کرده و تجارب خود را در اختیار ما قرار دهد. در این جلسه نیز مسائل مهم آموزش و پرورش مطرح شد و وزرای سابق تجارب خود را مطرح کردند. به عنوان مثال گفتند که در زمان وزارت خود برای حل مشکل نیروی انسانی، کمبود اعتبارات و مشکلات معلمان چه اقداماتی انجام داده‌اند. 

 

 

دیدار فانی با وزرای پیشین آموزش و پرورش + تصاویر

 

 

مشاور وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: در این جلسه پیشنهاداتی برای بهتر شدن شرایط آموزش و پرورش در برنامه ششم توسعه مطرح شد و مقرر شد تا این جلسات ادامه یابد. 
 
حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش در خصوص جلسه امروز و دیدار وزرای سابق آموزش و پرورش گفت: این جلسه گپی دوستانه و کنار هم قرار گرفتن وزرای آموزش و پرورش بود که راجع به مسائل عمومی و مشکلات آموزش و پرورش صحبت‌هایی شد. کنار هم قرار گرفتن وزرای سابق و تبادل نظر در رابطه با مسائل مختلف اقدام خوبی است که ما هم از آن استقبال می‌کنیم.

دیدار فانی با وزرای پیشین آموزش و پرورش + تصاویر

 

 
وی افزود: از نظر بنده آموزش و پرورش تنها یک راه برای سرپا ایستادن دارد و آن توجه به معلم است. اینکه عنوان می‌شود مدرسه پول و سرانه ندارد مسائل حاشیه‌ای است البته باید این موارد نیز پیگیری شود. معلم باید هیئت علمی شود و هیچ راهی جز این برای آموزش و پرورش وجود ندارد.
 
حاجی‌بابایی ادامه داد:‌ بهره‌وری، کیفیت‌ بخشی، تربیت و آموزش دانش‌آموزان در معلم نهفته است و سایر اشیاء ابزار هستند. حتی اگر کتاب درسی هم اشکال داشته باشد اگر معلم به معنای واقعی معلم باشد آن را حل می‌کند.

 

دیدار فانی با وزرای پیشین آموزش و پرورش + تصاویر

 

 

 

وزیر سابق آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که در این جلسه شما چه مباحثی را مطرح کردید، گفت: هیچ وقت به دنبال این نیستم تا کارهایی که در وزارت آموزش و پررورش در حال انجامن است، تضعیف کنم اما اگر جایی سیاه‌نمایی شود و این سیاه‌نمایی به نظام برگردد قطعا به آن پاسخ خواهم داد. 

 

حاجی‌بابایی افزود: چند روز قبل مسائلی در باره ۶٫۳٫۳ مطرح شد که بنده به آنها پاسخ دادم و اعلام کردم که تمام این موارد نقشه راه دارد. باز هم می‌گویم که علاقه‌مند هستیم که به آموزش و پرورش کمک کنیم.

دیدار فانی با وزرای پیشین آموزش و پرورش + تصاویر
دیدار فانی با وزرای پیشین آموزش و پرورش + تصاویر
دیدار فانی با وزرای پیشین آموزش و پرورش + تصاویر

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک