کد خبر: 8855
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۷:۵۵

  به نام خدا جناب آقای دکترعبدالحسن مقتدایی استاندار محترم خوزستان باسلام و احترام    همانگونه که خود مستحضرید؛تسامح و مدارا با دیگران بخصوص تحمل منتقدین ، بستر ساز فضاى تبادل نظر و هم اندیشى ست و نتیجه اش تصمیم گیرىِ مبتنى بر خرد جمعى میباشد که این امر از اصول گفتمان اصلاحات میباشد. اما آنچه ما را به نگاشتن این متن  ترغیب نمود،شرایط نابسمان و پرتنشِ حاکم بر شورای اسلامى شهرستان خرمشهر در خصوص انتخاب شهردار است. همانطور که جنابعالی به خوبی اطلاع دارید حواشى و تنش هاى مرتبط با شورا در خرمشهر مسبوق به سابقه است و متأسفانه از ابتدای فعالیت شوراى فعلى این تنش ها و درگیرى ها شدت گرفته و آنچه مشخص و مسلٓم است مظلوم واقع شدن شهروندان خرمشهر است که باید هزینه ى این مناقشات بیهوده ى سیاسى را بپردازند.    در پایان تقاضامند است ؛ حضرتعالى نیز در جهت اثر بخشى تلاشهاى فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر که در این خصوص مقدمات قانونى را فراهم آورده است از طریق مجموعه استاندارى و شوراى حل اختلاف استان خوزستان دستورات و اقدامات لازم را طبق صلاحدید خود مبذول فرمایید. با سپاس شورای هماهنگی اصلاح طلبان خرمشهر ۹۴/۶/۶

 

به نام خدا

جناب آقای دکترعبدالحسن مقتدایی

استاندار محترم خوزستان

باسلام و احترام

 

 همانگونه که خود مستحضرید؛تسامح و مدارا با دیگران بخصوص تحمل منتقدین ، بستر ساز فضاى تبادل نظر و هم اندیشى ست و نتیجه اش تصمیم گیرىِ مبتنى بر خرد جمعى میباشد که این امر از اصول گفتمان اصلاحات میباشد.

اما آنچه ما را به نگاشتن این متن  ترغیب نمود،شرایط نابسمان و پرتنشِ حاکم بر شورای اسلامى شهرستان خرمشهر در خصوص انتخاب شهردار است.

همانطور که جنابعالی به خوبی اطلاع دارید حواشى و تنش هاى مرتبط با شورا در خرمشهر مسبوق به سابقه است و متأسفانه از ابتدای فعالیت شوراى فعلى این تنش ها و درگیرى ها شدت گرفته و آنچه مشخص و مسلٓم است مظلوم واقع شدن شهروندان خرمشهر است که باید هزینه ى این مناقشات بیهوده ى سیاسى را بپردازند. 

 

در پایان تقاضامند است ؛ حضرتعالى نیز در جهت اثر بخشى تلاشهاى فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر که در این خصوص مقدمات قانونى را فراهم آورده است از طریق مجموعه استاندارى و شوراى حل اختلاف استان خوزستان دستورات و اقدامات لازم را طبق صلاحدید خود مبذول فرمایید.

با سپاس

شورای هماهنگی اصلاح طلبان خرمشهر ۹۴/۶/۶

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک