کد خبر: 8825
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۲:۵۳

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: زمانی که در مرخصی بودم با همکارانم ارتباط داشتم و کاملاً از شرایط بازیکنان مطلع بودم.   به گزارش خوزستان سرافراز ، کارلوس کی‌روش در حاشیه اولین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار با گوام در مورد این تمرین اظهار داشت: راجع به انتخاب بازیکنان باید بگویم که سعی کردیم بازیکنان مختلفی را در این اردو دور هم جمع کنیم. پس از چند سال حضور در ایران بازیکنان را به خوبی می‌شناسم، ضمن اینکه بازی‌های ابتدایی لیگ هم نقش مهمی در انتخاب بازیکنان در این اردو داشته است. من در کنار این مسائل زمانی که در مرخصی بودم با همکارانم ارتباط داشتم و کاملاً از شرایط بازیکنان مطلع بودم. در نهایت پس از آمدن به ایران به این جمع‌بندی رسیدیم که این بازیکنان در تیم ملی باشند. وی در خصوص جوانگرایی که در تیم ملی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: بازیکنانی که در حال حاضر در تیم ملی حضور دارند ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه هستند. ما یک سال وقت داریم تا بازیکنان جوان‌مان را برای مرحله بعدی بازی‌ها آماده کنیم و تیمی داشته باشیم که تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه باشد. امیدوارم که این مرحله از کار ما هم با…

کارلوس کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: زمانی که در مرخصی بودم با همکارانم ارتباط داشتم و کاملاً از شرایط بازیکنان مطلع بودم.

 

به گزارش خوزستان سرافراز ، کارلوس کی‌روش در حاشیه اولین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار با گوام در مورد این تمرین اظهار داشت: راجع به انتخاب بازیکنان باید بگویم که سعی کردیم بازیکنان مختلفی را در این اردو دور هم جمع کنیم. پس از چند سال حضور در ایران بازیکنان را به خوبی می‌شناسم، ضمن اینکه بازی‌های ابتدایی لیگ هم نقش مهمی در انتخاب بازیکنان در این اردو داشته است. من در کنار این مسائل زمانی که در مرخصی بودم با همکارانم ارتباط داشتم و کاملاً از شرایط بازیکنان مطلع بودم. در نهایت پس از آمدن به ایران به این جمع‌بندی رسیدیم که این بازیکنان در تیم ملی باشند.

وی در خصوص جوانگرایی که در تیم ملی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: بازیکنانی که در حال حاضر در تیم ملی حضور دارند ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه هستند. ما یک سال وقت داریم تا بازیکنان جوان‌مان را برای مرحله بعدی بازی‌ها آماده کنیم و تیمی داشته باشیم که تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه باشد. امیدوارم که این مرحله از کار ما هم با موفقیت پشت سر گذاشته شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص بازی شاگردانش با گوام و اینکه چه تضمینی وجود دارد این تیم مانند ترکمنستان برای ایران دردسر درست نکند، گفت: تمام شناختی که از گوام داریم از طریق فیلم است، اما آن چیزی که از گوامی‌ها می‌دانیم این است که آنها تیم خوبی هستند که بازیکنانش مدت طولانی است در اردو به سر می‌برند، به همین خاطر از نظر آماده‌سازی بهتر از ما هستند، هرچند ما هم بازیکنان خوب، باتجربه و مستعدی داریم که به ما اطمینان می‌دهند به آینده امیدوار باشیم.

وی در واکنش به این مسئله که پرگل‌ترین پیروزی تاریخ ملی ایران مقابل گوام به دست آمده و آیا امکان دارد در این بازی هم این اتفاق رخ بدهد، با حالتی شوخی عنوان کرد: نتیجه‌ای که شما می‌‌گویید برای سه هزار سال پیش است، زمانی که پرتغالی‌ها در بندرعباس حضور داشتند! مسلماً این نتیجه الان وجود خارجی ندارد!

کی‌روش در خصوص برگزاری دیدار فردای ستارگان ایران و ستارگان جهان و اینکه آیا روی نیمکت تیم ستارگان جهان می‌نشیند، اظهار داشت: من امروز راجع به این بازی شنیدم و امیدوارم که فردا شاهد دیدار لذت‌بخشی برای همه باشیم، اما من بخشی از این بازی نیستم، چون اطلاعی از آن نداشتم.

وی ادامه داد: امروز شنیدم که روبرتو کارلوس هم به ایران آمده است. مطمئناً هواداران از دیدن چنین دیدارهایی لذت خواهند برد. بازی فردا دیداری متفاوت‌تر از تمام فوتبالی‌‌هایی است که به صورت روزمره در ایران انجام می‌شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا برای تماشای بازی خیریه ستارگان ایران و جهان به ورزشگاه آزادی می‌رود یا خیر گفت: ما فردا در آن ساعت تمرین داریم.

تسنیم/

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک