کد خبر: 8923
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۳:۵۹

دکتر « عباس شومان»، نماینده الازهر با اعتراض به اکران و تهیه فیلم «محمد رسول الله»، مدعی شد: بازیگران، تهیه کنندگان و فیلمبرداران فیلم مذکور همگی گناهکار هستند. به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه الفتح، وی در ادامه ادعاهای خود اضافه کرد: به علاوه تبلیغ برای چنین فیلمی حرام است و هر کس که آن را مشاهده یا پخش کند، شریک جرم مسحوب می شود. نماینده الازهر همچنین افزود: چگونه ممکن است یک نفر نقش پیامبر (ص) را ایفا کند و سپس در فیلم دیگری نقش یک قاتل و یا مجرم را اجرا نماید، علیه کارگردان و بازیگران این فیلم باید در دادگاه شکایت کرد و امت اسلام باید علیه کسانی که به پیامبر اکرم (ص) اهانت می کنند، برخورد کنند. این در حالی است که کارگردان این فیلم «مجید مجیدی»، با بیان این که «فیلم مذکور به هیچ وجه چهره پیامبر (ص) را به تصویر نمی کشد»، تاکید کرد: الازهر زمانی این فیلم را متهم می کند که خود آن را مشاهده نکرده است. مجیدی هدف از ساخت این اثر را در دفاع از پیامبر اکرم (ص) و پایان دادن به هجوم علیه آن حضرت معرفی کرده است.

دکتر « عباس شومان»، نماینده الازهر با اعتراض به اکران و تهیه فیلم «محمد رسول الله»، مدعی شد: بازیگران، تهیه کنندگان و فیلمبرداران فیلم مذکور همگی گناهکار هستند.

به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه الفتح، وی در ادامه ادعاهای خود اضافه کرد: به علاوه تبلیغ برای چنین فیلمی حرام است و هر کس که آن را مشاهده یا پخش کند، شریک جرم مسحوب می شود.

نماینده الازهر همچنین افزود: چگونه ممکن است یک نفر نقش پیامبر (ص) را ایفا کند و سپس در فیلم دیگری نقش یک قاتل و یا مجرم را اجرا نماید، علیه کارگردان و بازیگران این فیلم باید در دادگاه شکایت کرد و امت اسلام باید علیه کسانی که به پیامبر اکرم (ص) اهانت می کنند، برخورد کنند.

این در حالی است که کارگردان این فیلم «مجید مجیدی»، با بیان این که «فیلم مذکور به هیچ وجه چهره پیامبر (ص) را به تصویر نمی کشد»، تاکید کرد: الازهر زمانی این فیلم را متهم می کند که خود آن را مشاهده نکرده است.

مجیدی هدف از ساخت این اثر را در دفاع از پیامبر اکرم (ص) و پایان دادن به هجوم علیه آن حضرت معرفی کرده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک