کد خبر: 8899
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۸/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲

باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ان بی سی نوشت: رضا نیک نژاد، جوان ایرانی ساکن آمریکا به کمک دوستش برای پیوستن به گروه ترویستی داعش به سوریه فرار کرد.   علی شکری امین ساکن ویرجینیا به جرم کمک به دوست خود، رضا نیک نژاد برای پیوستن به گروه تروریستی داعش به ۱۱ سال و ۴ ماه حبس در زندان فدرال محکوم شد. براساس این گزارش، علی شکری امین ساکن آمریکا اعتراف کرد به طور مخفیانه با استفاده از صفحه ی توییتر خود برای کمک به داعش استفاده و تبلیغ می کرده است. پس از مدتی راه ارتباط با داعش را پیدا کرده تا بتواند به همکلاسی ۱۸ ساله ی خود، رضا نیک نژاد برای پیوستن به گروه تروریستی داعش کمک کند. رضا نیک نژاد که اکنون در سوریه است، پس از خروج از آمریکا با مادرش تماس گرفت و گفت: در مقابل کسانی که با این گروه مبارزه می کنند، می جنگم. حقوقدانان وزارت دادگستری با اشاره به مجازات امین تاکید کردند: این مجازات می تواند اخطاری به گروه تروریستی داعش باشد.

باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ان بی سی نوشت: رضا نیک نژاد، جوان ایرانی ساکن آمریکا به کمک دوستش برای پیوستن به گروه ترویستی داعش به سوریه فرار کرد.

 

علی شکری امین ساکن ویرجینیا به جرم کمک به دوست خود، رضا نیک نژاد برای پیوستن به گروه تروریستی داعش به ۱۱ سال و ۴ ماه حبس در زندان فدرال محکوم شد.

براساس این گزارش، علی شکری امین ساکن آمریکا اعتراف کرد به طور مخفیانه با استفاده از صفحه ی توییتر خود برای کمک به داعش استفاده و تبلیغ می کرده است. پس از مدتی راه ارتباط با داعش را پیدا کرده تا بتواند به همکلاسی ۱۸ ساله ی خود، رضا نیک نژاد برای پیوستن به گروه تروریستی داعش کمک کند.

رضا نیک نژاد که اکنون در سوریه است، پس از خروج از آمریکا با مادرش تماس گرفت و گفت: در مقابل کسانی که با این گروه مبارزه می کنند، می جنگم.
حقوقدانان وزارت دادگستری با اشاره به مجازات امین تاکید کردند: این مجازات می تواند اخطاری به گروه تروریستی داعش باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:انتشار یافته: يك نظر
 • علی اهوازی
  |
  |
  ۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۸
  متاسفانه ما نتوانسته ایم اسلام ناب محمدی را به این نسل انتقال دهیم . متاسفانه آنقدر درگیر سیاست بازی ها شده ایم آنقدر به دنبال اصول گرا و اصلاح طلب شده ایم که فراموش شده که این نسل باید آموزه های دینی را که مورد وثوق مقام معظم رهبری و دیگر مراجع تقلید میباشد و وحدت و رحمانیت و تقوا را در خود دارد به عریزانمان آموزش دهیم تا کور کورانه به دنبال اسلام سلفی نروند البته ایشان از امریکا به داعش دل بسته اند ولی چه بخواهیم و چه نخواهیم بابد بپذیریم داعش و سلفی گری و اسلام امریکایی جوانان مارا هم در داخل کشور تهدید میکند و بدانیم قبل از حزب و حزب بازی میبایست به فکر پیاده نمودن اسلام رحمانی باشیم . و زیر چتر مقام معظم رهبری بهترین راه رسیدن خواهد بود
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک