کد خبر: 8907
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱:۴۴

خوزستان سرافراز : در حالی که چند روزی از درگذشت بیت الله عباسپور قهرمان پرورش اندام ایران می‌گذرد اما حرف و حدیث‌ها همچنان درباره مکمل های مورد استفاده او ادامه دارد. به گزارش خبرنگار مهر، با درگذشت بیت الله عباسپور پس از تحمل یک دوره بیماری سخت، حرف و حدیث‌هایی درباره علت این بیماری و درگذشت عباسپور مطرح شد. یکی از پر بحث‌‌ترین دلایل این بیماری که بازتاب زیادی هم داشت، مربوط به مکمل‌هایی بود که توسط «دنیس جیمز» بدنساز آمریکایی به وی داده شده بود. مازیار ناظمی مدیر مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش در این‌باره از قول خانواده عباسپور اعلام کرده بود که «تمام این گرفتاری‌ها از مکمل های آمریکایی آقای جیمز که برایش می فرستاد شروع شد.» با این حال این موضوع با تکذیب مدیربرنامه‌های قهرمان بدنساز ایران مواجه شده است. وی با بیان اینکه اعلام این خبر باعث ناراحتی جیمز شده است، تاکید کرده که این مربی آمریکایی حتی یک نخود هم به عباسپور نداده است. ناظمی در این‌باره روی اینستاگرام خود نوشت: « … مدیر برنامه‌های مرحوم عباسپور بعد از پست قبلی از آلمان تماس گرفت و از ناراحتی طرف آمریکایی خبر داد. ایشون گفت من از تمام برنامه‌های بیت الله اطلاع دارم. دنیس جیمز هیچ…

خوزستان سرافراز : در حالی که چند روزی از درگذشت بیت الله عباسپور قهرمان پرورش اندام ایران می‌گذرد اما حرف و حدیث‌ها همچنان درباره مکمل های مورد استفاده او ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، با درگذشت بیت الله عباسپور پس از تحمل یک دوره بیماری سخت، حرف و حدیث‌هایی درباره علت این بیماری و درگذشت عباسپور مطرح شد. یکی از پر بحث‌‌ترین دلایل این بیماری که بازتاب زیادی هم داشت، مربوط به مکمل‌هایی بود که توسط «دنیس جیمز» بدنساز آمریکایی به وی داده شده بود.

مازیار ناظمی مدیر مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش در این‌باره از قول خانواده عباسپور اعلام کرده بود که «تمام این گرفتاری‌ها از مکمل های آمریکایی آقای جیمز که برایش می فرستاد شروع شد.»

با این حال این موضوع با تکذیب مدیربرنامه‌های قهرمان بدنساز ایران مواجه شده است. وی با بیان اینکه اعلام این خبر باعث ناراحتی جیمز شده است، تاکید کرده که این مربی آمریکایی حتی یک نخود هم به عباسپور نداده است.

ناظمی در این‌باره روی اینستاگرام خود نوشت: « … مدیر برنامه‌های مرحوم عباسپور بعد از پست قبلی از آلمان تماس گرفت و از ناراحتی طرف آمریکایی خبر داد. ایشون گفت من از تمام برنامه‌های بیت الله اطلاع دارم. دنیس جیمز هیچ مکملی حتی یک نخود هم برای او نداده و صرفا این اتفاق برای بیت الله یک بدشانسی تمام بود و اطلاعات دقیق را از من بخواهید که حتی از خانواده او هم بیشتر از زندگی ورزشی بیت الله عباسپور خبر دارم…»

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک