کد خبر: 8913
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱:۵۲

خوزستان سرافراز : عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه پیش از فصل پیشنهاد مدیرعاملی این باشگاه را رد کرده بود، گفت: اسپانسرها می‌گویند پرداخت بدهی باشگاه به ما ارتباطی ندارد که البته حق با آنهاست. به گزارش خبرنگار مهر، این روزها از محمد زادمهر به عنوان یکی از گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس یاد می‌شود که البته این عضو هیات مدیره پرسپولیس می‌گوید پیش از شروع لیگ برتر این پیشنهاد به وی شده بود و به خاطر فراهم نبودن شرایط، آنرا رد کرده بود. زادمهر همچنین با اشاره به برگزاری بازی دیدار تیم‌های ستارگان جهان با ستارگان ایران، به اعلام شرایط همکاری اسپانسرها با باشگاه پرسپولیس پرداخت و علت تاخیر در معرفی اسپانسر را اعلام کرد. مشروح گفتگوی مهر با زادمهر در زیر می‌آید: * برگزاری دیدار دو تیم ستارگان جهان با ستارگان ایران را چطور دیدید؟ – زادمهر: طبیعی است که نتیجه این مسابقات اصلا مهم نیست. این مسابقات نمادین برای تشویق مردم و جلب توجه آنها به بعضی مشکلات و بیماری‌هاست که حتی شاید هزینه برگزاری آن از درآمدش بیشتر باشد ولی هدف، برانگیختن شور و توجه مردم است. در این زمینه هم جامعه ورزش احساس وظیفه کرد و در حمایت از بیماران ام.اس مسابقه‌ای برگزار شد….

خوزستان سرافراز : عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه پیش از فصل پیشنهاد مدیرعاملی این باشگاه را رد کرده بود، گفت: اسپانسرها می‌گویند پرداخت بدهی باشگاه به ما ارتباطی ندارد که البته حق با آنهاست.

به گزارش خبرنگار مهر، این روزها از محمد زادمهر به عنوان یکی از گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس یاد می‌شود که البته این عضو هیات مدیره پرسپولیس می‌گوید پیش از شروع لیگ برتر این پیشنهاد به وی شده بود و به خاطر فراهم نبودن شرایط، آنرا رد کرده بود.

زادمهر همچنین با اشاره به برگزاری بازی دیدار تیم‌های ستارگان جهان با ستارگان ایران، به اعلام شرایط همکاری اسپانسرها با باشگاه پرسپولیس پرداخت و علت تاخیر در معرفی اسپانسر را اعلام کرد. مشروح گفتگوی مهر با زادمهر در زیر می‌آید:

* برگزاری دیدار دو تیم ستارگان جهان با ستارگان ایران را چطور دیدید؟

– زادمهر: طبیعی است که نتیجه این مسابقات اصلا مهم نیست. این مسابقات نمادین برای تشویق مردم و جلب توجه آنها به بعضی مشکلات و بیماری‌هاست که حتی شاید هزینه برگزاری آن از درآمدش بیشتر باشد ولی هدف، برانگیختن شور و توجه مردم است. در این زمینه هم جامعه ورزش احساس وظیفه کرد و در حمایت از بیماران ام.اس مسابقه‌ای برگزار شد.

* علت باخت ستارگان ایران را چه می‌دانید؟

– این مسابقه نشان داد که چقدر پشکسوتان آنها آماده هستند. با وجود اینکه ستارگان دنیا از کشورها مختلف بودند ولی آنها نشان دادند که وقت فوتبال را اصولی و از پایه یاد بگیرید تا آخر عمر می‌توانید خوب بازی کنید. هرچند سن و سال بالا می‌رود ولی مهارت‌ها از بین نمی‌رود. همین «ادگار داویدز» الان می‌تواند در لیگ برتر بازی کند!

* از این موضوع بگذریم. وضعیت اسپانسر پرسپولیس به کجا رسید؟ چرا معرفی اسپانسر این همه طولانی شده است؟

– همه تلاش می‌کنند که اسپانسر به بهترین وجه ممکن انتخاب شود. اسپانسر هست ولی ما باید مبالغ بیشتری بگیریم.با وجود اینکه ۵ هفته از لیگ برتر گذشته است ولی باید از اسپانسر بیشتر از باشگاه‌های دیگر بگیریم چون پرسپولیس یک برند است.

* پس چرا باشگاه در این امر ناکام بوده است؟

– به هر حال اسپانسر هم حق دارد. باید قراردادی که بسته می‌شود، برد – برد باشد. اسپانسر می‌گوید هزینه‌ها و بدهی‌های سال‌های قبل به من ارتباطی ندارد که درست هم می‌گوید و حق دارد. وقتی می‌گوییم پرسپولیس خصوصی شود برای همین است. وقتی باشگاه خصوصی شود، مالک جدید باید تسویه حساب کند و تمام بدهی‌ها را بدهد ولی حالا اگر اسپانسر پول هم بدهد، باید در قسمتهای مختلف خرج شود. مثلا یکباره یک بازیکن خارجی شکایت می‌کند و باید فلان قیمت برای آن کنار بگذاریم و این فکرمان را درگیر می‌کند.

* الان چقدر تا رسیدن به تفاهم با اسپانسر فاصله دارید؟

– ما هر کاری می‌کنیم زیر نظر حقوقدان و حسابدار حرفه‌ای است و قراردادی امضا نمی‌شود مگر اینکه آنها آنرا تایید کنند.

* شما در حالی خواستار خصوصی‌سازی هستید که دولت اخیرا با یک مصوبه، بر دولتی ماندن استقلال و پرسپولیس تاکید کرده است.

– خب اگر دولتی بماند باید یک ردیف بودجه مشخص با ساز و کار تعیین شده را برای باشگاه در نظر بگیرند.

* این روزها صحبت از انتخاب شما به عنوان مدیرعامل پرسپولیس به جای علی اکبر طاهری هم مطرح شده است. موضوعی که خودتان هم آنرا تایید کرده بودید.

– آقای طاهری خودش اقتصاددان است و در حال حاضر تمام تلاشش را برای موفقیت باشگاه انجام می‌دهد. همکاران شما از من پرسیدند که آیا شما مدیرعامل باشگاه می‌شوید که من هم پاسخ دادم  در صورت محقق شدن یک شرط غیر ممکن یعنی صفر شدن بدهی‌های باشگاه مدیرعامل می‌شوم. کسی که بخواهد مدیرعامل باشگاه شود باید شرایط کار از صفر تا ۱۰۰ برایش فراهم باشد که من این شرایط را نمی‌بینم. باید همه بدهی‌ها صفر شود. اینطور نمی‌‌شود که صبح در باشگاه یک اتفاقی می‌افتد، ظهر یک اتفاق دیگر و عصر یک مسئله جدید.

* آیا به شما پیشنهاد مدیرعاملی داده شده است؟

– قبلا گفته‌اند. پیش از شروع لیگ برتر پیشنهاد دادند که قبول نکردم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک