کد خبر: 8937
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۲:۱۵

   یکی از مهمترین خبرهای روزهای گذشته فوتبال ایران درگیری کلامی خداداد عزیزی و فرهاد مجیدی در رختکن تیم ستارگان فوتبال ایران بوده است.   آریا صالحی : شایعه درگیری خداداد عزیزی و فرهاد مجیدی تمامی اخبار و رویدادهای مربوط به بازی ستاره‌ها را تحت الشعاع قرار داده و درباره اتفاقی که انگار در رختکن ستاره‌ها رخ داده، هزار جور حرف و حدیث به گوش می‌رسد. نزدیک‌ترین روایت به واقعیت (با توجه به تعداد کسانی که این روایت را تأیید کرده‌اند) این است که خداداد به فرهاد گفته عشق عکسی و وقتی ۳- هیچ عقب هستیم قیچی می‌زنی که مجیدی از این حرف عزیزی دلخور شده و بین دو نیمه کیف خود را برداشته و رفته است. البته فرهاد در رختکن به علی پروین گفته پایم درد می‌کند، پرواز دارم و باید بروم.او قبل از همه این ها ، وقتی داشت به رختکن می آمد ، پیراهنش را هم به یک هوادار بخشید تا هواداران بدانند او برای شروع نیمه دوم در زمین نیست. ماجرا اما خشمی از قبل بوده. مجیدی خودش می دانسته یک نیمه بیشتر در کنار این ها تاب نمی آورد. او که هیچ وقت در زمان اوج فوتبالش هم با بچه های ۹۸ وصله ای جور…

 

 یکی از مهمترین خبرهای روزهای گذشته فوتبال ایران درگیری کلامی خداداد عزیزی و فرهاد مجیدی در رختکن تیم ستارگان فوتبال ایران بوده است.

 

آریا صالحی : شایعه درگیری خداداد عزیزی و فرهاد مجیدی تمامی اخبار و رویدادهای مربوط به بازی ستاره‌ها را تحت الشعاع قرار داده و درباره اتفاقی که انگار در رختکن ستاره‌ها رخ داده، هزار جور حرف و حدیث به گوش می‌رسد.

نزدیک‌ترین روایت به واقعیت (با توجه به تعداد کسانی که این روایت را تأیید کرده‌اند) این است که خداداد به فرهاد گفته عشق عکسی و وقتی ۳- هیچ عقب هستیم قیچی می‌زنی که مجیدی از این حرف عزیزی دلخور شده و بین دو نیمه کیف خود را برداشته و رفته است. البته فرهاد در رختکن به علی پروین گفته پایم درد می‌کند، پرواز دارم و باید بروم.او قبل از همه این ها ، وقتی داشت به رختکن می آمد ، پیراهنش را هم به یک هوادار بخشید تا هواداران بدانند او برای شروع نیمه دوم در زمین نیست.

ماجرا اما خشمی از قبل بوده. مجیدی خودش می دانسته یک نیمه بیشتر در کنار این ها تاب نمی آورد. او که هیچ وقت در زمان اوج فوتبالش هم با بچه های ۹۸ وصله ای جور نشد. بازی استرالیا را به بهانه امتحانات دیپلم نرفت ، بعد از ان هم یا به اردو دعوت نشد یا هر بار رفت به ارودو به بهانه ای اردو را ترک کرد و گفتند قهر کرده است. اینکه بین شان چه می گذشته را فقط خودشان می دانند. پس عجیب نبود که برای آمدن به یک بازی خیریه ، کلی شرط داشته باشد. او که می دانست چه فضایی در انتظارش است ، از قبل شروع کرده بود به بهانه تراشی. نبودن علی دایی باعث می شد نازش را بکشند تا دو قطبی قرمز و آبی ایجاد شود و جماعتی به ورزشگاه بیایند. پس حرف هایش را گفته بود. از شماره ۷ که باید به تن کند و اینکه باید نیمه اول در زمین باشد چون قرار رفتن دارد و دیرش می شود.

اتفاقات همان طور که خودش پیش بینی می کرد پیش رفت. جماعت توی رختکن از او شاکی بودند. شاکی از اینکه چرا وقتی نامجو است ، باید او بگوید شماره ۷ می پوشد. درحالی که برایش پیراهن شماره ۱۵ را آماده کرده بودند و این شماره را چون او نپوشید داده بودند به یکی از هنرمندان تیم ،  سلیمانی. او که بچه های تیم« جانی دپ » صدایش می کردند ، پشت پیراهنش نوشته شده بود فرهاد مجیدی و خودش می گفت:«من که سلیمانی هستم ، چطور شدم فرهاد مجیدی؟!»

فرهاد شماره ۷ پوشید تا استیلی هم جای ۹ ، ۷ بپوشد و منصوریان هم شماره ۷ به تن داشته باشد. البته نامجو هم که از اول قرار بود ۷ بپوشد ، شماره اش را پوشید و برایش هم فرقی نداشت اگر می گفتند ۷۷۷ بپوش.

فرهاد که فقط یک ساعت قبل از بازی به اردو رفته بود و فیکس بازی کرد ، وقتی در نیه اول به خداداد پاس نداد ، شاید انتظار اتفاقات توی رختکن را داشت. جایی که صدای خداداد بالا رفت و از حاضرین در رختکن تنها مایلی کهن به او معترض شد. حاجی مایلی گفت:«خداداد زشت است ، حرمت نگه دارید.» اما بغض ستاره مشهدی ترکیده بود و فریادش قطع نمی شد.او حتی با حرف های پروین هم آرام نشد تا فرهاد ساکش را بردارد و برود.با رفتن او کسی ناراحت نشد اما پروین گفت:« هیچ‌کس درباره اتفاقات رختکن حرفی نزند.زشت است که بگویند ۲۰ دقیقه نتوانستید همدیگر را تحمل کنید.»

اما هنوز سوت پایان زده نشده ، این خبر همه جا پیچیده بود و همه می دانستند در رختکن چه گذشته. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک