کد خبر: 9002
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۶:۳۰

         به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان در پایانه بار بندر امام خمینی (ره) درمانگاه ویژه رانندگان به بهره برداری رسید. مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان با اعلام این خبر افزود: این درمانگاه با همکاری مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی در راستای ارائه خدمات درمانی مناسب به قشر زحمتکش رانندگان راه اندازی شده است. مسعود مصدقی با تأکید بر اینکه روزانه حدود ۳۵۰۰ کامیون وارد این پایانه می شوند، اذعان داشت: قریب به ۷۰۰۰ راننده و کمک راننده می توانند از امکانات این درمانگاه که شامل اورژانس، داروخانه،آزمایشگاه، دستگاه احیای قلب(CPR) و آمبولانس می باشد بصورت شبانه روزی بهره برداری نمایند.    

 khuzsarafraz.ir

 

    

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان در پایانه بار بندر امام خمینی (ره) درمانگاه ویژه رانندگان به بهره برداری رسید.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان با اعلام این خبر افزود: این درمانگاه با همکاری مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی در راستای ارائه خدمات درمانی مناسب به قشر زحمتکش رانندگان راه اندازی شده است.

مسعود مصدقی با تأکید بر اینکه روزانه حدود ۳۵۰۰ کامیون وارد این پایانه می شوند، اذعان داشت: قریب به ۷۰۰۰ راننده و کمک راننده می توانند از امکانات این درمانگاه که شامل اورژانس، داروخانه،آزمایشگاه، دستگاه احیای قلب(CPR) و آمبولانس می باشد بصورت شبانه روزی بهره برداری نمایند.

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک