کد خبر: 9047
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۶:۰۹

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ا ی رامهرمز در گفتگو با خوزستان سرافراز از برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با موادمخدربا شرکت بیش از۵۰ نفر از کارآموزان ومربیان کارگاههای مراکز فنی و حرفه ای خواهران خبر داد. یداله سلیمانی افزود: در این کارگاه آموزشی جوانان با علل وعوامل روحی وروانی گرایش به مواد مخدر و معضلات مواد افیونی مخدر آشنا شده و مهارت هائی از قبیل خودکنترلی ، آگاهی هیجانی ، ارتباطات ، حل مسئله اجتماعی ، عادت به مطالعه ، خودکارآمدی و جرات ورزی ، مهارتهای مقاومت در برابر مواد، تقویت نگرش ضد مواد و تقویت تعهد شخص در برابر سوء مصرف مواد مخدر برای جوانان آموزش داده شد. وی ادامه داد : برنامه های پیشگیری باید مبتنی بر تقویت روابط خانوادگی و مهارتهای فرزند پروری نیز در جامعه برای خانواده ها پیگیری شود. سلیمانی گفت : این دوره باهمکاری اداره بهزیستی شهرستان در سالن اجتماعات مرکزبرگزار گردید.

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ا ی رامهرمز در گفتگو با خوزستان سرافراز از برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با موادمخدربا شرکت بیش از۵۰ نفر از کارآموزان ومربیان کارگاههای مراکز فنی و حرفه ای خواهران خبر داد.

یداله سلیمانی افزود: در این کارگاه آموزشی جوانان با علل وعوامل روحی وروانی گرایش به مواد مخدر و معضلات مواد افیونی مخدر آشنا شده و مهارت هائی از قبیل خودکنترلی ، آگاهی هیجانی ، ارتباطات ، حل مسئله اجتماعی ، عادت به مطالعه ، خودکارآمدی و جرات ورزی ، مهارتهای مقاومت در برابر مواد، تقویت نگرش ضد مواد و تقویت تعهد شخص در برابر سوء مصرف مواد مخدر برای جوانان آموزش داده شد.

وی ادامه داد : برنامه های پیشگیری باید مبتنی بر تقویت روابط خانوادگی و مهارتهای فرزند پروری نیز در جامعه برای خانواده ها پیگیری شود.

سلیمانی گفت : این دوره باهمکاری اداره بهزیستی شهرستان در سالن اجتماعات مرکزبرگزار گردید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک