کد خبر: 9052
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۱۱/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۶:۵۳

        به گزارش خوزستان سرافراز /پیمان نجف پور    این نشست با تلاوت آیاتی از کلام الله مجیدتوسط یکی از حاضرین آغاز گردید. اسماعیل ارزانی فرماندار اهواز در خصوص پیگیری های بعمل آماده ی مشکلات صنعتگران طی یک سال گذشته توضیحاتی دادند و عنوان کردند :  الحمدالله با پیگیریهای بعمل آمده توسط فرمانداری و حمایت های مستقیم شخص استاندار محترم  مشکلات و نیازهای شهرک های صنعتی توسط ادارات و سازمان های اجرایی از  قبیل انشعاب گاز ، تلفن ، آب و ….. به سرانجام رسیده و امروز انشعابات یاد شده تا درب ورودی شهرک های صنعتی رسیده و مابقی کار و وصل انشعابات به درون شهرک های صنعتی باز میگردد و خود صنعتگران باید این قسمت از کار را از درون شهرک ها حل کنند . ارزانی گفت : برای ارتباط بیشتر و اطلاع روزانه از مسائل و مشکلات صنعتگران تصمیم براین گرفته ام که محلی را در ساختمان فرمانداری بعنوان دفتر کار برای شما در نظر گرفته که این دفتر آماده تحویل به نماینده های معرفی شده از جانب شما می باشد . وی گفت : در فاز دوم بنا بر این شده که پیگیر مشکلات و برداشتن و حل موانعی که از نظر ما بسیار…

 

 

 

 IMG-20150901-WA0020

به گزارش خوزستان سرافراز /پیمان نجف پور 

 

این نشست با تلاوت آیاتی از کلام الله مجیدتوسط یکی از حاضرین آغاز گردید.

اسماعیل ارزانی فرماندار اهواز در خصوص پیگیری های بعمل آماده ی مشکلات صنعتگران طی یک سال گذشته توضیحاتی دادند و عنوان کردند : 

الحمدالله با پیگیریهای بعمل آمده توسط فرمانداری و حمایت های مستقیم شخص استاندار محترم  مشکلات و نیازهای شهرک های صنعتی توسط ادارات و سازمان های اجرایی از  قبیل انشعاب گاز ، تلفن ، آب و ….. به سرانجام رسیده و امروز انشعابات یاد شده تا درب ورودی شهرک های صنعتی رسیده و مابقی کار و وصل انشعابات به درون شهرک های صنعتی باز میگردد و خود صنعتگران باید این قسمت از کار را از درون شهرک ها حل کنند .

ارزانی گفت : برای ارتباط بیشتر و اطلاع روزانه از مسائل و مشکلات صنعتگران تصمیم براین گرفته ام که محلی را در ساختمان فرمانداری بعنوان دفتر کار برای شما در نظر گرفته که این دفتر آماده تحویل به نماینده های معرفی شده از جانب شما می باشد .

وی گفت : در فاز دوم بنا بر این شده که پیگیر مشکلات و برداشتن و حل موانعی که از نظر ما بسیار بدتر و سخت تراز کمبودهای سخت افزاری در پیش روی صنعتگران استان هستند باشیم .

ارزانی در این خصوص افزود : از این دست مشکلات میتوان به عدم تسهیلات بانکی با سود کمتر ، پرداخت های مالیاتی و تامین اجتماعی و عدم پرداخت به موقع مطالبات صنعتگران از شرکت های مادر و  …… نام برد که با صحبت ها و جلساتی که با استاندار و دیگر مسئولین و شما صنعتگران  داشته و خواهیم داشت بدنبال حل و تسهیل این امور خواهیم رفت .

در ادامه نشست تعدادی از نمایندگان صنعتگران و اتاق بازرگانی و ….. ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بعمل آمده توسط  شخص فرماندار و مجموعه ی فرمانداری به بخشی از مشکلات موجود در راه صنعتگران استان را عنوان کردند .

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:انتشار یافته: يك نظر
 • علی کرانی
  |
  |
  ۸:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
  فرماندار محترم اهواز بسیار علاقمند است به اشتغال سروسامان بدهد اما باید بپذیریم دراین امر مهم فرمانداری به تنهایی نمیتواند این غول چراغ جادو را زمینگیر کند در این امر مهم سازمان صنعت و معدن و شرکت شهرکها و اداره کار و امور اجتماعی و انجمن های مرتبط صنعت با حمایت استانداری باید شرکتهای بزرگ استانی را مجاب نمایند تا از امکانات و صنایع و نیروی انسانی استان برای تولیدات خود استفاده نمایند .مطمن باشیم فرماندار محترم و دلسوز نخواهد توانست به جنگ شرکت های بزرگ نفتی و فولادی و طرح توسعه ها و پتروشیمی ها برود
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک