کد خبر: 9088
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۴:۴۱

خوزستان سرافراز: مدیرعامل سابق استقلال گفت: آقای افشارزاده؛ من هم بدهی های دیگران را دادم، اما از کسی اسم نبردم. به گزارش فارس، علی فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال اعلام کرده است که بدهی بازیکنان برای دوران مدیریت وی است اظهار داشت: ابتدا می‌خواهم به آقای افشارزاده خسته نباشید بگویم اما ایشان برای چندین بار است که این جمله را می‌گوید. شما که روز اول به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شدید ما تراز مالی ارائه کردیم که در روزنامه‌ها این موضوع به ثبت رسیده است ضمن اینکه تمام افرادی که شما به انها بدهی دارید و از آنها نام می‌برید برای زمان من نیست. وی ادامه داد: مگر زمان من از گذشته برای بازیکنان بدهی وجود نداشت که البته من آن‌ها را پرداخت کردم به طور مثال ۵ سال پیش برای رینالدو یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت کردم و همچنین بدهی یک دروازه‌بان استرالیایی نیز در زمان مدیریت من پرداخت شد اما آیا یک بار هم گفتم که این بدهی‌ها برای دوران چه کسی بوده است و اسم کسی را نبردم و اصلا نگفتم که این بدهی‌ها برای مدیران عامل گذشته است و فقط آن‌ها را پرداخت کردم. فتح‌الله زاده گفت: طبیعی است که یک…

untitled

خوزستان سرافراز:

مدیرعامل سابق استقلال گفت: آقای افشارزاده؛ من هم بدهی های دیگران را دادم، اما از کسی اسم نبردم.

به گزارش فارس، علی فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال اعلام کرده است که بدهی بازیکنان برای دوران مدیریت وی است اظهار داشت: ابتدا می‌خواهم به آقای افشارزاده خسته نباشید بگویم اما ایشان برای چندین بار است که این جمله را می‌گوید. شما که روز اول به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شدید ما تراز مالی ارائه کردیم که در روزنامه‌ها این موضوع به ثبت رسیده است ضمن اینکه تمام افرادی که شما به انها بدهی دارید و از آنها نام می‌برید برای زمان من نیست.

وی ادامه داد: مگر زمان من از گذشته برای بازیکنان بدهی وجود نداشت که البته من آن‌ها را پرداخت کردم به طور مثال ۵ سال پیش برای رینالدو یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت کردم و همچنین بدهی یک دروازه‌بان استرالیایی نیز در زمان مدیریت من پرداخت شد اما آیا یک بار هم گفتم که این بدهی‌ها برای دوران چه کسی بوده است و اسم کسی را نبردم و اصلا نگفتم که این بدهی‌ها برای مدیران عامل گذشته است و فقط آن‌ها را پرداخت کردم.

فتح‌الله زاده گفت: طبیعی است که یک مدیرعامل باید این بدهی‌ها را پرداخت کند همان طور که من پرداخت کردم.

مدیرعامل سابق استقلال یادآور شد: به خاطر دارم که زمانی ۲۰۰ هزار دلار از AFC طلب داشتیم که نامه نوشتم تا این پول بابت بدهی‌های ساموئل پرداخت شود. اما زمانی که ساموئل برای گرفتن نامه نزد شما آمد و شما فهمیدید که ما چنین بدهی از AFC داریم، آقای خدایی را فرستادید و نقدا این پول را گرفتید و آن‌ر‌ا به ساموئل ندادید.

وی افزود: اگر آن موقع این مقدار پول را به ساموئل می‌دادید، او دیگر شکایت نمی‌کرد. این پول را من گذاشته بودم تا برای ساموئل پرداخت شود اما شما آن‌را گرفتید. این پول طلب من از AFC بود و من نامه نوشتم که آن‌را به ساموئل بدهند.

فتح‌الله زاده تاکید کرد: این کارها درست نیست.آیا بدهی‌های فخرالدینی و شهباززاده هم برای زمان من بوده است؟ ای کاش یک مقدار واقع‌بینانه عمل کنیم و این کارها را انجام ندهیم کما اینکه من هم چنین کارهایی نکردم. بنده هم در زمان مدیریتم بدهی ۷-۸ بازیکن خارجی که شکایت کرده بودند را دادند و هیچ موقع نگفتم که این پول برای غربی‌ها بود چون مدیران عامل قبلی هم برای خودشان قرارداد نبسته بودند و قراردادها را برای استقلال می‌بستند. اما چون پول نداشتند، من مجبور شدم آن‌را پرداخت کنم. الان هم شما باید این پول‌ها را پرداخت کنید چون برای باشگاه است.

مدیرعامل سابق استقلال در پایان در مورد شوخی بازیکنان استقلال در برنامه تلویزیونی نود با او و اینکه آیا از این شوخی‌ها ناراحت نشده است گفت: خیر اصلا ناراحت نشدم.آنها بازیکنان من هستند و مثل پسران من می‌مانند و گاهی از روی صمیمیت شوخی هایی می‌کنند که مشکلی نیست.FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک