کد خبر: 9085
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۴:۲۴

     به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان جلسه توجیهی ابلاغیه ” دستورالعمل اجرایی استانداردهای فنی و نحوه استفاده از تجهیزات ایمنی در وسایل نقلیه باری و مسافری” با حضور جانشین فرماندهی پلیس راه استان خوزستان و رؤسای کانون ها و انجمن های صنفی و مدیران عامل و فنی شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید. این جلسه که به منظور توجیه مدیران شرکت ها و رانندگان حمل و نقل کالا در خصوص نحوه اجرای ابلاغیه مذکور که توسط ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ابلاغ و از یکم شهریور سال جاری اجرایی می شود. درابتدای جلسه رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان به کاهش آمار تصادفات و تلفات رانندگی در استان در سال های اخیر اشاره و خاطر نشان ساخت: این کاهش علیرغم افزایش جمعیت و تعداد خودروها و نیز افزایش تردد حمل و نقل جاده ای در استان صورت گرفته است. وی افزود :کاهش تصادفات و تلفات رانندگی و رسیدن به نقطه ی مطلوب یک آرمان دست نیافتنی نیست…

khuzsarafraz.ir

     به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان جلسه توجیهی ابلاغیه ” دستورالعمل اجرایی استانداردهای فنی و نحوه استفاده از تجهیزات ایمنی در وسایل نقلیه باری و مسافری” با حضور جانشین فرماندهی پلیس راه استان خوزستان و رؤسای کانون ها و انجمن های صنفی و مدیران عامل و فنی شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید.

این جلسه که به منظور توجیه مدیران شرکت ها و رانندگان حمل و نقل کالا در خصوص نحوه اجرای ابلاغیه مذکور که توسط ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ابلاغ و از یکم شهریور سال جاری اجرایی می شود.

درابتدای جلسه رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان به کاهش آمار تصادفات و تلفات رانندگی در استان در سال های اخیر اشاره و خاطر نشان ساخت: این کاهش علیرغم افزایش جمعیت و تعداد خودروها و نیز افزایش تردد حمل و نقل جاده ای در استان صورت گرفته است.

وی افزود :کاهش تصادفات و تلفات رانندگی و رسیدن به نقطه ی مطلوب یک آرمان دست نیافتنی نیست وامید است با تلاش همه ی دست اندرکاران حمل و نقل جاده ای محقق خواهد شد.

در ادامه جانشین پلیس راه استان با اشاره به کلیات دستورالعمل فوق از شرکت ها و رانندگان حمل و نقل کالا و مسافر درخواست نمود که از یکم شهریور ماه به طور جدی نسبت به رعایت این دستورالعمل اقدام نموده و تأکید کرد با شرکت ها و رانندگان متخلف برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

سپس معاون عملیات پلیس راه استان ضمن پخش تصاویر تصادفات ناوگان عمومی کالا و مسافر در استان ، با اشاره به جزئیات دستورالعمل ، تمام نکاتی را که می باید در ناوگان عمومی کالا و مسافر رعایت گردد آموزش داد.

در پایان به سؤالات مطرح شده توسط شرکت کنندگان در خصوص نحوه اجرایی صحیح این دستور العمل پاسخ داده شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک