کد خبر: 9091
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۵:۰۵

  خوزستان سرافراز: مدیرکل فرودگاه های خوزستان گفت: بلیت های چارتری در فرودگاه اهواز عرضه نمی شود و شکایتی هم از فروش بلیت چارتری نداشتیم. محمدسعید شرفی چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بلیت چارتری در فرودگاه اهواز فروخته نمی شود و پس از ایجاد دفتر رسیدگی به شکایات فروش بلیت های چارتری، تاکنون کسی شکایت نکرده است. وی افزود: الان بلیت ها با قیمت مصوب یا اختلاف کمی فروخته می شود و فروش بلیت چارتری بسیار کاهش یافته است. شرفی با بیان اینکه برخورد با چارتر کنندگان ونظارت بر عملکرد فروش بلیت در حوزه وظایف سازمان هواپیمایی کشوری است، گفت: فرودگاه ها اختیاری در خصوص برخورد با شرکت های هواپیمایی و چارتر کنندگان ندارند و تنها مدیران می توانند تخلفات شرکت های هواپیمایی را به منظور رسیدگی لازم گزارش دهند. مدیرکل فرودگاه های خوزستان ادامه داد: برای رفع این مشکل، با استقرار تعزیرات حکومتی در فرودگاه اهواز با فروش بلیت چارتری برخورد شد. وی یادآور شد:متاسفانه این معضل به دلیل سهل انگاری شرکت های هواپیمایی در فروش بلیت ها و عرضه کم بلیت بوجود آمد. دفتر رسیدگی به شکایات فروش بلیت های چارتری به تازگی در پایانه پروازهای داخلی فرودگاه اهواز با حضور تعزیرات حکومتی…

 

خوزستان سرافراز:

مدیرکل فرودگاه های خوزستان گفت: بلیت های چارتری در فرودگاه اهواز عرضه نمی شود و شکایتی هم از فروش بلیت چارتری نداشتیم.

محمدسعید شرفی چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بلیت چارتری در فرودگاه اهواز فروخته نمی شود و پس از ایجاد دفتر رسیدگی به شکایات فروش بلیت های چارتری، تاکنون کسی شکایت نکرده است.
وی افزود: الان بلیت ها با قیمت مصوب یا اختلاف کمی فروخته می شود و فروش بلیت چارتری بسیار کاهش یافته است.
شرفی با بیان اینکه برخورد با چارتر کنندگان ونظارت بر عملکرد فروش بلیت در حوزه وظایف سازمان هواپیمایی کشوری است، گفت: فرودگاه ها اختیاری در خصوص برخورد با شرکت های هواپیمایی و چارتر کنندگان ندارند و تنها مدیران می توانند تخلفات شرکت های هواپیمایی را به منظور رسیدگی لازم گزارش دهند.
مدیرکل فرودگاه های خوزستان ادامه داد: برای رفع این مشکل، با استقرار تعزیرات حکومتی در فرودگاه اهواز با فروش بلیت چارتری برخورد شد.
وی یادآور شد:متاسفانه این معضل به دلیل سهل انگاری شرکت های هواپیمایی در فروش بلیت ها و عرضه کم بلیت بوجود آمد.
دفتر رسیدگی به شکایات فروش بلیت های چارتری به تازگی در پایانه پروازهای داخلی فرودگاه اهواز با حضور تعزیرات حکومتی خوزستان راه اندازی شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک