کد خبر: 9082
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۳:۵۳

خوزستان سرافراز: مدیرعامل شرکت ملی حفاری : خدمت به جانبازان، ایثارگران و خانواده های معظم شهیدان بالاترین افتخار است. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، مهندس حیدر بهمنی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به اتفاق تعدادی از مسئولین شرکت از جانبازان قطع نخاعی مرکز توانبخشی منطقه ۲ بنیاد شهید و امور ایثارگران بازدید و در یک نشست صمیمی با آنان گفتگو کرد. مهندس بهمنی جانبازان را نمونه بارز ایثار و از خود گذشتگی معرفی کرد که برای دفاع از ارزش های اسلامی هر سختی را به جان خریدند تا ایران اسلامی سربلند و با اقتدار باشد. وی در بخشی دیگر تصریح کرد : اگر در کشور امروز امنیت و آرامش برقرار است و مردم در آسایش زندگی می کنند از برکت خون شهدا و ایثارگران است لذا همه ما وظیفه داریم مسائل و مشکلات جانبازان را پیگیری و در حل آنان تلاش نمائیم. در ادامه این نشست صمیمی مسئولین مرکز توانبخشی جانبازان منطقه دو بنیاد شهید مشکلات جانبازان استان را بیان کردند.  


خوزستان سرافراز:

مدیرعامل شرکت ملی حفاری : خدمت به جانبازان، ایثارگران و خانواده های معظم شهیدان بالاترین افتخار است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، مهندس حیدر بهمنی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به اتفاق تعدادی از مسئولین شرکت از جانبازان قطع نخاعی مرکز توانبخشی منطقه ۲ بنیاد شهید و امور ایثارگران بازدید و در یک نشست صمیمی با آنان گفتگو کرد.

مهندس بهمنی جانبازان را نمونه بارز ایثار و از خود گذشتگی معرفی کرد که برای دفاع از ارزش های اسلامی هر سختی را به جان خریدند تا ایران اسلامی سربلند و با اقتدار باشد.

وی در بخشی دیگر تصریح کرد : اگر در کشور امروز امنیت و آرامش برقرار است و مردم در آسایش زندگی می کنند از برکت خون شهدا و ایثارگران است لذا همه ما وظیفه داریم مسائل و مشکلات جانبازان را پیگیری و در حل آنان تلاش نمائیم.

در ادامه این نشست صمیمی مسئولین مرکز توانبخشی جانبازان منطقه دو بنیاد شهید مشکلات جانبازان استان را بیان کردند.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک