کد خبر: 9122
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲

    به گزارش خوزستان سرافراز -پیمان نجف پور/ کرانی رییس انجمن سازندگان قطعات نفت، گاز و پتروشیمی استان خوزستان در حاشیه نشست صمیمانه فرماندار اهواز با صنعتگران استان گفت :  انتظارات انجمن دو بخش است خارج از استان و داخل استان  که خارج استان از وظایف نمایندگان است که از صنایع استان حمایت نمایند برای مثال اجازه ندهند تولید کنندگان استانی را که از ابتدای جنگ و انقلاب اسلامی با تمام توان خود صنعت نفت را یاری نموده اند و حالا که صحبت از خروج از تحریم ها میشود همان تولید کنندگان را از لیست سازندگان تجهیزات نفت خارج نمایند به دلیل اینکه سازندگان مربوطه امتیازات لازم را که دانشگاه صنعتی شریف مد نظر دارد را کسب نکرده اند .  صاحبان صنعت در استان که ۸ سال دفاع مقدس را پشت سر گذاشته اند و از تسهیلات بهره نبرده اند حالا در شرایط آرامش باید از بانکداری بدون ربا با بهره های کم که در سال۶۲ مصوب شد استفاده کنند . یک انتظار هم از مدیران استانی داریم “یقینا یکی از مشکلات فرمانداریها امنیت اجتماعی است بنابراین برای رسیدن به امنیت پایدار باید اشتغال را رونق داد تا جوانان ما مجبور نشوند در برزگ راهها بنزین بفروشند و …..در…

untitled

 

 

به گزارش خوزستان سرافراز -پیمان نجف پور/

کرانی رییس انجمن سازندگان قطعات نفت، گاز و پتروشیمی استان خوزستان در حاشیه نشست صمیمانه فرماندار اهواز با صنعتگران استان گفت :

 انتظارات انجمن دو بخش است خارج از استان و داخل استان

 که خارج استان از وظایف نمایندگان است که از صنایع استان حمایت نمایند برای مثال اجازه ندهند تولید کنندگان استانی را که از ابتدای جنگ و انقلاب اسلامی با تمام توان خود صنعت نفت را یاری نموده اند و حالا که صحبت از خروج از تحریم ها میشود همان تولید کنندگان را از لیست سازندگان تجهیزات نفت خارج نمایند به دلیل اینکه سازندگان مربوطه امتیازات لازم را که دانشگاه صنعتی شریف مد نظر دارد را کسب نکرده اند .

 صاحبان صنعت در استان که ۸ سال دفاع مقدس را پشت سر گذاشته اند و از تسهیلات بهره نبرده اند حالا در شرایط آرامش باید از بانکداری بدون ربا با بهره های کم که در سال۶۲ مصوب شد استفاده کنند .

یک انتظار هم از مدیران استانی داریم “یقینا یکی از مشکلات فرمانداریها امنیت اجتماعی است بنابراین برای رسیدن به امنیت پایدار باید اشتغال را رونق داد تا جوانان ما مجبور نشوند در برزگ راهها بنزین بفروشند و …..در این مسیر باید مدیران استانی از جمله استاندار محترم و فرماندار محترم به شرکت های بزرگ استانی نظیر مناطق نفت خیز جنوب و پتروشیمی ” حفاری و فولاد و طرح توسعه ها و نیروگاهها ابلاغ کنند و ملزم شوند  تا از واحد های تولیدی استان تجهزات  لازم خود را تامین نمایند .

یقینا اگر من به عنوان انجمن سازندگان و دیگر عزیزان اقدام نماییم اجابت نمیشود” ولی اگر فرمانداری پیگیری مستمر بنماید آنها نیز قطعات مورد نیاز را از داخل استان خریداری خواهند کرد . زیرا شرکت های بزرگ باید بابت خساراتی که به استان وارد میکنند هزینه بپردازند ،

کرانی گفت : نمیشود آنها به ریرساخت ها آسیب برسانند و محیط زیست را آلوده کنند و گرانی بیاورند بعد خرید خود را از استانهای دیگر انجام بدهند .

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک