کد خبر: 9140
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۴/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۵:۰۹

 خوزستان سرافراز : مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، میراث فرهنگی و صنعت و معدن و تجارت خوزستان برای توسعه صنایع دستی و حمایت از فرش خوزستان منعقد می شود. افشین حیدری درگفت وگوباخبرنگارایرنا اظهارکرد: این تفاهم نامه سه جانبه یک اتفاق خوب و جدید در راستای توسعه صنایع دستی و حمایت از فرش خوزستان است که در ۱۰ روز آینده به امضا می رسد. وی افزود: این تفاهم نامه برای حمایت از صنایع دستی و فرش خوزستان منعقد می گردد که امید است باتوجه به آن خوزستان در این حوزه بتواند جایگاه خود را در کشور ارتقا دهد. مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خوزستان ادامه داد: رشد صنایع دستی در دو سال اخیر جهش قابل توجهی داشته و صادرات خوبی نیز دراین راستا صورت گرفته است. وی در خصوص سفر دو روزه معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور به خوزستان نیز بیان کرد:معاون صنایع دستی کشور روز پنجشنبه از خانه صنایع دستی خوزستان ، مجموعه رستوران سنتی عصر ضیافت، پروژه های گردشگری اهواز و خانه سفال اهواز دیدن کرده و روز جمعه نیز مرکز…

81663749-70002463

 خوزستان سرافراز :

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، میراث فرهنگی و صنعت و معدن و تجارت خوزستان برای توسعه صنایع دستی و حمایت از فرش خوزستان منعقد می شود.

افشین حیدری درگفت وگوباخبرنگارایرنا اظهارکرد: این تفاهم نامه سه جانبه یک اتفاق خوب و جدید در راستای توسعه صنایع دستی و حمایت از فرش خوزستان است که در ۱۰ روز آینده به امضا می رسد.
وی افزود: این تفاهم نامه برای حمایت از صنایع دستی و فرش خوزستان منعقد می گردد که امید است باتوجه به آن خوزستان در این حوزه بتواند جایگاه خود را در کشور ارتقا دهد.
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خوزستان ادامه داد: رشد صنایع دستی در دو سال اخیر جهش قابل توجهی داشته و صادرات خوبی نیز دراین راستا صورت گرفته است.
وی در خصوص سفر دو روزه معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور به خوزستان نیز بیان کرد:معاون صنایع دستی کشور روز پنجشنبه از خانه صنایع دستی خوزستان ، مجموعه رستوران سنتی عصر ضیافت، پروژه های گردشگری اهواز و خانه سفال اهواز دیدن کرده و روز جمعه نیز مرکز احرامی شوشتر با حضور وی افتتاح می شود.
وی افزود:بازدید از کارگاه های صنایع دستی شهرستان شوشتر از دیگر برنامه های سفر دو روزه معاون صنایع دستی کشور به استان خوزستان می باشد.
حیدری اظهارکرد: خوزستان یکی از استان های مهم در صنعت صنایع دستی است اما در گذشته برای توسعه این صنعت برنامه ریزی خوبی صورت نگرفت لذا خوزستان از سایر استان ها عقب ماند.
وی با بیان این که در سه شهرستان شادگان، شوش و لالی مطالعات سه بازارچه صنایع دستی آغاز شده است افزود:خوزستان تنها استانی است که دارای برنامه توسعه صنایع دستی است.
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خوزستان ادامه داد: دربخش حمایت از تعاونی های صنایع دستی اقدامات خوبی صورت گرفته است.
وی بیان کرد: درهفته دولت خانه صنایع دستی بهبهان و رامهرمز افتتاح شد و در سایر شهرستان ها نیزاین برنامه ها تداوم خواهد داشت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک