کد خبر: 9181
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۵/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۴

         انتخابات هیات رئیسه شورای شهر شادگان که قرار بود امروز شنبه برگزار شود به دلیل ترک جلسه توسط بعضی از اعضا برگزار نشد.. طاهر مقدم رییس شورای شهر شادگان دراین رابطه به خبرنگار خوزستان سرافراز گفت : انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شادگان که قرار بود روز شنبه برگزار گردد به دلیل اعتراض نسبت به حضور یکی از اعضادر این جلسه که سلب عضویت شده است ” تعدادی از اعضای شورای شهر جلسه را ترک نموده و خواستار دعوت از عضو جدید و علی البدل شورای شهر شدند . وی افزود:تا عضو علی البدل به شورا دعوت نشود در جلسات شورای شهر شرکت نخواهیم کرد. اگر چه قرار بود هیئت رئیسه شورای شهر شادگان با حضور فرماندار شادگان و با انتخاب هیات رئیسه سومین سال فعالیت خود را آغاز کند اما به دلیل حد نصاب نرسیدن جلسه، وترک جلسه توسط چند عضو شورا این انتخابات برگزار نشده است.

 

 untitled

 

 

 انتخابات هیات رئیسه شورای شهر شادگان که قرار بود امروز شنبه برگزار شود به دلیل ترک جلسه توسط بعضی از اعضا برگزار نشد..

طاهر مقدم رییس شورای شهر شادگان دراین رابطه به خبرنگار خوزستان سرافراز گفت : انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شادگان که قرار بود روز شنبه برگزار گردد به دلیل اعتراض نسبت به حضور یکی از اعضادر این جلسه که سلب عضویت شده است ” تعدادی از اعضای شورای شهر جلسه را ترک نموده و خواستار دعوت از عضو جدید و علی البدل شورای شهر شدند .

وی افزود:تا عضو علی البدل به شورا دعوت نشود در جلسات شورای شهر شرکت نخواهیم کرد.

اگر چه قرار بود هیئت رئیسه شورای شهر شادگان با حضور فرماندار شادگان و با انتخاب هیات رئیسه سومین سال فعالیت خود را آغاز کند اما به دلیل حد نصاب نرسیدن جلسه، وترک جلسه توسط چند عضو شورا این انتخابات برگزار نشده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک