کد خبر: 9189
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۲:۲۱

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز : جمعی از رزمندگان قدیمی گردان امام حسین ع شهرستان رامهرمزو رامشیرشنبه شب به دیدارخانواده شهید حبیب الله محمدیان رفتند. در این دیدار که با هدف تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد اعضای گردان امام حسین ع با خانواده شهیدحبیب الله محمدیان دیدار و با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق نمودند. این دیدارباتلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط سرهنگ رستم ایمان فر آغاز و بعد ازآن فرمانده سابق گردان امام حسین ع سید رمضان میرسالاری در وصف این شهید بزرگواربه ایراد سخنرانی پرداخت و هدف از برگزاری این دیدار را دلجویی از خانواده شهدا و اعلام پیروی از آرمان‌های شهدا و رهبر کبیر انقلاب عنوان کرد . در ادامه: مراسم دعای زیارت عاشورا توسط مداح اهل بیت ع{ احمدیان }برگزار گردید. شهید حبیب الله محمدیان در تاریخ ۱۰خرداد ۱۳۴۰ در خانواده ای متدین و انقلابی در روستای مربچه از توابع شهرستان رامهرمز دیده به جهان گشود.دوران تحصیل را با اخذ دیپلم اقتصاد در آبادان به اتمام رساند. در دوران مبارزات علیه رژیم پهلوی با توزیع پیام های امام خمینی ره نقش بسیار فعالی داشت. با شروع خدمت سربازی به لشکر ۹۲ زرهی خوزستان پیوست و بصورت داوطلبانه در…

۲۰۱۵۰۹۰۵_۲۲۴۹۵۲

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز : جمعی از رزمندگان قدیمی گردان امام حسین ع شهرستان رامهرمزو رامشیرشنبه شب به دیدارخانواده شهید حبیب الله محمدیان رفتند.

در این دیدار که با هدف تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد اعضای گردان امام حسین ع با خانواده شهیدحبیب الله محمدیان دیدار و با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق نمودند.

این دیدارباتلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط سرهنگ رستم ایمان فر آغاز و بعد ازآن فرمانده سابق گردان امام حسین ع سید رمضان میرسالاری در وصف این شهید بزرگواربه ایراد سخنرانی پرداخت و هدف از برگزاری این دیدار را دلجویی از خانواده شهدا و اعلام پیروی از آرمان‌های شهدا و رهبر کبیر انقلاب عنوان کرد .

در ادامه: مراسم دعای زیارت عاشورا توسط مداح اهل بیت ع{ احمدیان }برگزار گردید.

شهید حبیب الله محمدیان در تاریخ ۱۰خرداد ۱۳۴۰ در خانواده ای متدین و انقلابی در روستای مربچه از توابع شهرستان رامهرمز دیده به جهان گشود.دوران تحصیل را با اخذ دیپلم اقتصاد در آبادان به اتمام رساند.

در دوران مبارزات علیه رژیم پهلوی با توزیع پیام های امام خمینی ره نقش بسیار فعالی داشت.

با شروع خدمت سربازی به لشکر ۹۲ زرهی خوزستان پیوست و بصورت داوطلبانه در عملیات آزاد سازی بستان شرکت و در همان عملیات به شدت مجروح و سرانجام در تاریخ ۲مهرماه ۱۳۶۰ به درجه رفیع شهادت نائل شد.

 

۲۰۱۵۰۹۰۵_۲۲۴۹۰۸

 ۲۰۱۵۰۹۰۵_۲۱۳۲۰۴

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک