کد خبر: 9219
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۵:۱۵

مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای خوزستان در گفتگو با خوزستان سرافراز از صدور بیش از  ۱۲ هزار گواهینامه هوشمند و الکترونیک در استان خبرداد. رحمن قلاوند در بیان اهمیت صدور گواهینامه های الکترونیکی اظهارکرد: با توجه به صرفه جویی در چاپ گواهینامه‌های مهارت و در راستای اقتصاد مقاومتی مدارک قبلی سازمان با مزیت‌های خاص خود که زمانبر، هزینه بر بوده جای خود را به صدور کارت های هوشمند الکترونیکی داده است.   وی ادامه داد: در شش ماهه اول امسال تعداد ۱۲ هزار و ۶۷۷ عدد کارت هوشمند مهارت برای متقاضیان این استان صادر و آماده تحویل شده است و متقاضیان برای تحویل کارت خود میتوانند به حوزه های ثبت نام و درخواست سنجش مهارت مربوطه مراجعه کنند.    مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، صدور کارت‌های هوشمند را جایگزین مناسب گواهینامه های سنتی عنوان کرد و افزود: صدور گواهینامه های مهارت فنی و حرفه ای جهت افزایش ضریب امنیت اجرا شده و به صورت بین المللی بر اساس کد شناسه و کد ملی مهارت آموز تا ۲۰ گواهینامه در آن ثبت می شود.   وی، ضمن اشاره به مزایای گواهینامه های الکترونیکی گفت: سهولت حمل و نگهداری گواهینامه، امکان ثبت ۲۰ عنوان گواهینامه در یک کارت، ارتقای…

????????????????????????????????????

مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای خوزستان در گفتگو با خوزستان سرافراز از صدور بیش از  ۱۲ هزار گواهینامه هوشمند و الکترونیک در استان خبرداد.

رحمن قلاوند در بیان اهمیت صدور گواهینامه های الکترونیکی اظهارکرد: با توجه به صرفه جویی در چاپ گواهینامه‌های مهارت و در راستای اقتصاد مقاومتی مدارک قبلی سازمان با مزیت‌های خاص خود که زمانبر، هزینه بر بوده جای خود را به صدور کارت های هوشمند الکترونیکی داده است.

 

وی ادامه داد: در شش ماهه اول امسال تعداد ۱۲ هزار و ۶۷۷ عدد کارت هوشمند مهارت برای متقاضیان این استان صادر و آماده تحویل شده است و متقاضیان برای تحویل کارت خود میتوانند به حوزه های ثبت نام و درخواست سنجش مهارت مربوطه مراجعه کنند.

 

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، صدور کارت‌های هوشمند را جایگزین مناسب گواهینامه های سنتی عنوان کرد و افزود: صدور گواهینامه های مهارت فنی و حرفه ای جهت افزایش ضریب امنیت اجرا شده و به صورت بین المللی بر اساس کد شناسه و کد ملی مهارت آموز تا ۲۰ گواهینامه در آن ثبت می شود.

 

وی، ضمن اشاره به مزایای گواهینامه های الکترونیکی گفت: سهولت حمل و نگهداری گواهینامه، امکان ثبت ۲۰ عنوان گواهینامه در یک کارت، ارتقای امنیت گواهینامه ها، افزایش سرعت صدور و تحویل گواهینامه به متقاضی، حذف فرآیندهای سنتی از قبیل نامه نگاری بین دستگاهی برای استعلام گواهینامه از جمله این مزایا است.

 

قلاوند به نحوه استعلام گواهینامه های مهارت از طریق این کارت هوشمند اشاره کرد و گفت: این کارت هوشمند به سیستم جامع پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نشانی http://azmoon.portaltvto.com  متصل است و استعلام آن درصورت نیاز از سوی نهادها و سازمانها بدون نیاز به مکاتبات اداری و کاغذی به صورت آن لاین و آفلاین با وارد کردن کد شناسایی که بر روی کارت درج شده در سامانه مذکور قابل انجام است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک