کد خبر: 9264
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز” امام جمعه شهرستان شوشتر گفت: تحصیل در دانشگاه ها و فراگرفتن آموزش های مهارتی می بایست به موازات هم انجام شود تا با همپوشی، بهترین نتیجه برای فرد حاصل شود. حجت الاسلام شکرالله سلیمانی در خصوص نقش آموزش های مهارتی در جذب جوانان به بازارکار عنوان کرد: اموزش های فنی و حرفه ای به نحوی است که اگر کسی این مهارت ها را در مرحله علمی و آموزش فرابگیرد مسلح و با دست پر می تواند وارد بازارکار شود؛ در واقع آموزش های مهارتی زیربنای اساسی برای ورود به بازارکار محسوب می شود. وی ادامه داد: تحصیل در دانشگاه ها و فراگرفتن آموزش های مهارتی می بایست به موازات هم انجام شود تا با همپوشی، بهترین نتیجه برای فرد حاصل شود. امام جمعه شوشتر در توصیه به برنامه ریزان آموزشی کشور اظهارکرد: با برنامه ریزی درست و مدون و در نظرگرفتن شرایط اقلیمی هر منطقه، باید برنامه های آموزشی متناسبی همراه با تشویق کسانی که در این زمینه تلاش می کنند، تدوین شود.

untitled

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز”

امام جمعه شهرستان شوشتر گفت: تحصیل در دانشگاه ها و فراگرفتن آموزش های مهارتی می بایست به موازات هم انجام شود تا با همپوشی، بهترین نتیجه برای فرد حاصل شود.

حجت الاسلام شکرالله سلیمانی در خصوص نقش آموزش های مهارتی در جذب جوانان به بازارکار عنوان کرد: اموزش های فنی و حرفه ای به نحوی است که اگر کسی این مهارت ها را در مرحله علمی و آموزش فرابگیرد مسلح و با دست پر می تواند وارد بازارکار شود؛ در واقع آموزش های مهارتی زیربنای اساسی برای ورود به بازارکار محسوب می شود.

وی ادامه داد: تحصیل در دانشگاه ها و فراگرفتن آموزش های مهارتی می بایست به موازات هم انجام شود تا با همپوشی، بهترین نتیجه برای فرد حاصل شود.

امام جمعه شوشتر در توصیه به برنامه ریزان آموزشی کشور اظهارکرد: با برنامه ریزی درست و مدون و در نظرگرفتن شرایط اقلیمی هر منطقه، باید برنامه های آموزشی متناسبی همراه با تشویق کسانی که در این زمینه تلاش می کنند، تدوین شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک