کد خبر: 9230
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۱:۵۶

    رییس هواشناسی شوشترگفت: تند بادی با سرعت۵۵کیلومتر در ساعت به همراه گرد و خاک شهرستان شوشتر و شهرهای شمالی و شرقی خوزستان را در نوردید. علی بابا احمدی یکشنبه شب در گفت وگو با ایرنا گفت: وزش باد همراه با گرد و خاک از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه روز یکشنبه در شهرستان شوشتر شروع و موجب کاهش دید افقی شد. وی اضافه کرد:براساس پیش بینی های انجام شده گرد وخاک و شرجی تا آخر هفته جاری کما کان مهمان مردم شوشتر خواهد بود . این در حالی است که شوشتر در روزهای گذشته یکی از گرمترین شهرستان های استان بوده است. علیرضا تقی پور مسول خدمات شهری شهرداری شوشتر نیز به ایرناگفت:این طوفان باعث قطع بیش از پنج اصله درخت در مناطقی همچون کوی نیرو،بلوار کشاورز و میدان جانبازان شد. این طوفان همچنین منجربه قطعی برق در برخی از مناطق شوشترشد.

 

 

رییس هواشناسی شوشترگفت: تند بادی با سرعت۵۵کیلومتر در ساعت به همراه گرد و خاک شهرستان شوشتر و شهرهای شمالی و شرقی خوزستان را در نوردید.

علی بابا احمدی یکشنبه شب در گفت وگو با ایرنا گفت: وزش باد همراه با گرد و خاک از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه روز یکشنبه در شهرستان شوشتر شروع و موجب کاهش دید افقی شد.
وی اضافه کرد:براساس پیش بینی های انجام شده گرد وخاک و شرجی تا آخر هفته جاری کما کان مهمان مردم شوشتر خواهد بود .
این در حالی است که شوشتر در روزهای گذشته یکی از گرمترین شهرستان های استان بوده است.
علیرضا تقی پور مسول خدمات شهری شهرداری شوشتر نیز به ایرناگفت:این طوفان باعث قطع بیش از پنج اصله درخت در مناطقی همچون کوی نیرو،بلوار کشاورز و میدان جانبازان شد.
این طوفان همچنین منجربه قطعی برق در برخی از مناطق شوشترشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک