کد خبر: 9278
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۳:۱۳

  استاندار خوزستان در سفر شهرستانی خود به خرمشهر به همراه جمعی از مسوولان استانی و محلی، از پایانه مسافربری شلمچه و شهرک های صنعتی این شهرستان دیدن کرد. به گزارش ایرنا عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان سه شنبه در سفر به شهرستان خرمشهر در بدو ورود به این شهرستان، پس از ادای احترام به مقام شهیدان شهرستان، برای برنامه ریزی سفر زائران عتبات عالیات، از پایانه مسافربری شلمچه دیدن کرد. استاندار خوزستان همچنین در این سفر از طرح پمپاژ آبرسانی مسیر روستاهای شلمچه نیز و روند فعالیت شهرک های صنعتی شهرستان دیدن کرده و در جریان توانمندی ها و مشکلات صنعتگران شهرستان قرار گرفت. سفر استاندار خوزستان به شهرستان خرمشهر تا پایان امروز ادامه دارد و مقتدایی در این سفر در نشست هم اندیشی خود با مسئولان استانی و شهرستانی، در خصوص رونق همه جانبه خرمشهر و رفع مشکلات تصمیم گیری می کند. شهرک صنعتی خرمشهر حدود هزار و ۱۲۷ هکتار وسعت داشته و در فاصله پنج کیلومتری جاده ارتباطی خرمشهر به اهواز قرار دارد. حدود ۵۰ واحد صنعتی بهره برداری شده در این شهرک قرار دارد.

 

استاندار خوزستان در سفر شهرستانی خود به خرمشهر به همراه جمعی از مسوولان استانی و محلی، از پایانه مسافربری شلمچه و شهرک های صنعتی این شهرستان دیدن کرد.

به گزارش ایرنا عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان سه شنبه در سفر به شهرستان خرمشهر در بدو ورود به این شهرستان، پس از ادای احترام به مقام شهیدان شهرستان، برای برنامه ریزی سفر زائران عتبات عالیات، از پایانه مسافربری شلمچه دیدن کرد.
استاندار خوزستان همچنین در این سفر از طرح پمپاژ آبرسانی مسیر روستاهای شلمچه نیز و روند فعالیت شهرک های صنعتی شهرستان دیدن کرده و در جریان توانمندی ها و مشکلات صنعتگران شهرستان قرار گرفت.
سفر استاندار خوزستان به شهرستان خرمشهر تا پایان امروز ادامه دارد و مقتدایی در این سفر در نشست هم اندیشی خود با مسئولان استانی و شهرستانی، در خصوص رونق همه جانبه خرمشهر و رفع مشکلات تصمیم گیری می کند.
شهرک صنعتی خرمشهر حدود هزار و ۱۲۷ هکتار وسعت داشته و در فاصله پنج کیلومتری جاده ارتباطی خرمشهر به اهواز قرار دارد.
حدود ۵۰ واحد صنعتی بهره برداری شده در این شهرک قرار دارد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک