کد خبر: 9308
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۵:۲۴

    به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی هیات تیراندازی استان خوزستان٬ به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در تاریخ ۹۴/۶/۱۶ یک دوره مسابقات تیراندازی ۱۰ متر اهداف ثابت رشته تفنگ بادی، بخش آقایان در سالن تیراندازی مجموعه فرهنگی ورزشی امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز جهت بسیجیان پایگاه های تابعه حوزه مقاومت شهید تند گویان (وزارت نفت – جنوب ) برگزار شد. در این مسابقه ورزشکاران ۲۰ پایگاه تابعه حوزه مقاومت شهید تندگویان در رشته تفنگ بادی شرکت نمودند. شایان ذکر است که در این مسابقه حدود ۱۵۰نفر از ورزشکاران بسیجی با هم به رقابت پرداختند که در نهایت به چهار نفر برتر جوایز نفیسی اهدا شد. گفتنی است این مسابقه به دلیل حضور بیش از ۱۵۰ نفر از  بسیجیان ادارات و ستادهای وزارت نفت جنوب، بزرگترین مسابقه در نوع خود بوده است. اسامی نفرات برتر به شرح زیر می باشد : نفر اول آقای قاسم خلیفه زاده با کسب ۴۴ امتیاز  نفر دوم آقای علی بابادی با کسب ۴۰ امتیاز نفر سوم آقای میثم کریمی با کسب ۳۷ امتیاز نفر چهارم آقای سید منصور موسوی با کسب ۳۶ امتیاز     «مسول کمیته برگزاری مسابقات آقای شاهرخ حسن پور»

 

IMG-20150908-WA0008

 

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی هیات تیراندازی استان خوزستان٬

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در تاریخ ۹۴/۶/۱۶ یک دوره مسابقات تیراندازی ۱۰ متر اهداف ثابت رشته تفنگ بادی، بخش آقایان در سالن تیراندازی مجموعه فرهنگی ورزشی امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز جهت بسیجیان پایگاه های تابعه حوزه مقاومت شهید تند گویان (وزارت نفت – جنوب ) برگزار شد. در این مسابقه ورزشکاران ۲۰ پایگاه تابعه حوزه مقاومت شهید تندگویان در رشته تفنگ بادی شرکت نمودند. شایان ذکر است که در این مسابقه حدود ۱۵۰نفر از ورزشکاران بسیجی با هم به رقابت پرداختند که در نهایت به چهار نفر برتر جوایز نفیسی اهدا شد.

گفتنی است این مسابقه به دلیل حضور بیش از ۱۵۰ نفر از  بسیجیان ادارات و ستادهای وزارت نفت جنوب، بزرگترین مسابقه در نوع خود بوده است.

اسامی نفرات برتر به شرح زیر می باشد :

نفر اول آقای قاسم خلیفه زاده با کسب ۴۴ امتیاز 

نفر دوم آقای علی بابادی با کسب ۴۰ امتیاز

نفر سوم آقای میثم کریمی با کسب ۳۷ امتیاز

نفر چهارم آقای سید منصور موسوی با کسب ۳۶ امتیاز

 

 

«مسول کمیته برگزاری مسابقات آقای شاهرخ حسن پور»

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک