کد خبر: 9344
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۴:۴۶

قائم مقام دبیرکل مجمع متخصصین در گفتگو با خوزستان سرافراز گفت: مجمع متخصصین در خوزستان تاکنون با کمک دانش آموختگان حوزوی و دانشگاهی .مدیران .متخصصان و دانشجویان گام های ارزشمندی را در جهت توسعه استان برداشته است. وی گفت :تاکنون اقدامات ذیل توسط مجمع در استان اجرایی شده است. ۱-راه اندازی دفتر مجمع در اهواز ۲-ایجادبانک اطلاعاتی ازدانش آموختگان ومتخصصین ومدیران استان ۳-تعیین دبیران مجمع در شهرستان ها ۴-برگزاری هفت همایش هم اندیشی متخصصین و مدیران ۵-تشکیلات جلسات مشورتی و همکاری با مدیران بعضی از سازمان ها سید حمزه جلویانی افزود:اصول ما ولایت مداری .دانش محوری .دانایی محوری و عقلانیت می باشد و با اعتقاد به این اصول تمام سعی خود را برای خدمت به مردم شریف استان به کار خواهیم برد.  

IMG-20150908-WA0001

قائم مقام دبیرکل مجمع متخصصین در گفتگو با خوزستان سرافراز گفت:

مجمع متخصصین در خوزستان تاکنون با کمک دانش آموختگان حوزوی و دانشگاهی .مدیران .متخصصان و دانشجویان گام های ارزشمندی را در جهت توسعه استان برداشته است.

وی گفت :تاکنون اقدامات ذیل توسط مجمع در استان اجرایی شده است.

۱-راه اندازی دفتر مجمع در اهواز

۲-ایجادبانک اطلاعاتی ازدانش آموختگان ومتخصصین ومدیران استان

۳-تعیین دبیران مجمع در شهرستان ها

۴-برگزاری هفت همایش هم اندیشی متخصصین و مدیران

۵-تشکیلات جلسات مشورتی و همکاری با مدیران بعضی از سازمان ها

سید حمزه جلویانی افزود:اصول ما ولایت مداری .دانش محوری .دانایی محوری و عقلانیت می باشد و با اعتقاد به این اصول تمام سعی خود را برای خدمت به مردم شریف استان به کار خواهیم برد.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:انتشار یافته: يك نظر
 • اسماعیل نورانی
  |
  |
  ۸:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۹
  سلام وخسته نباشیدبه متخصصین ایران زمین خصوصاخوزستانیهای من.درسال ۱۳۷۶عضواعضای متخصصین شدم زمانیکه تازه تاسیس شده بود.ولی این مجمع هیچ تلاشی برای جذب بکارگیری اعضاهمچنین فراخوان انهاجهت میزگردشکل گیری بهترنکرده است.ایاامیدی هست که من رادرگزارشگیری مجمعشون بکارگیرند.
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک